Магістр сучасного каталізу та молекулярного моделювання (MACMoM)

Загальні відомості

Опис програми

IQCC пропонує майстру з розширеного каталізу та молекулярного моделювання (MACMoM) з зобов'язанням передати останні дослідження в галузі обчислювальної хімії та каталізу майбутнім фахівцям.

Майбутні студенти в основному випускники хімії, але магістр також відкритий для випускників з біотехнології, хімічної інженерії та матеріалознавства, які хочуть продовжити кар'єру в галузі досліджень, інновацій та розробок, як у галузі, так і в університеті, через доступ до докторантура.

Курс надає студентам навички, необхідні для розробки дизайну нового синтезу продуктів на основі процесів, каталізованих перехідними металами, інтеграції найбільш інноваційних синтетичних шляхів та спрямування студентів на більш стійкі, ефективні та економічні каталітичні методології. Цей майстер також дає студентам можливість домагатися більш теоретичного чи обчислювального підходу до цього предмету.

laboratory, analysis, chemistryжармолук / Піксабай

Структура курсу

MACMoM структурує навчальну програму з дворазовим навчанням: застосування каталізу, спрямованого на розробку нових стійких процесів у хімічному синтезі, та обчислювальна хімія, особливо застосована для розуміння та вдосконалення цих процесів.

Це міжнародний курс, що включає 60 кредитів ETCS (повний навчальний рік з жовтня по червень), який викладається повністю англійською мовою. Курс розроблений на основі модульної системи навчання та оцінювання з модулями, що охоплюють діапазон як теорії, так і застосування каталізу. Курс розділений на три періоди, кожен з яких приблизно орієнтований на квадриметр.

Перший період (з жовтня по грудень) присвячений більшості основних модулів курсу. Другий період (січень-лютий) включає одне ядро та додаткові модулі (до 12 ECTS). Останній період (березень-червень) потім по суті витрачається на магістерський дослідницький проект. Останнє може бути проведено: a) в лабораторіях IQCC в Науково-технічному парку Університету Жирони; б) у співпраці з хімічною або фармацевтичною промисловістю, головним чином, в регіоні Жирона / Барселона, або в) в іншій Європейський університет / дослідницький центр.

Спеціальний модуль наукових комунікацій та передачі технологій охоплює більшу частину навчального року.

Оцінювання та кваліфікація модулів можуть зазнавати незначних змін кожного навчального року. Конкретні деталі кожного навчального року та матеріали надаються через Інтранет UdG (лише для студентів)

Перший квадриметр

 • Основи каталізу (6 ECTS)
 • Основи обчислювальної хімії (6 ECTS)
 • Інтегровані теоретично-експериментальні лабораторії: структурна та спектроскопічна характеристика (6 ECTS)
 • Проблеми сучасного органічного синтезу (6 ECTS)

Другий квадриметр

 • Інтегровані теоретично-експериментальні лабораторії: механізми реакції (6 ECTS)
 • Наукова комунікація та трансфер технологій (6 ECTS)

Плюс 12 ECTS на вибір:

 • Сталий каталіз (4 ECTS)
 • Каталіз для виробництва енергії (4 ECTS)
 • Проектування та моделювання біоактивних молекул (4 ECTS)
 • Нові інструменти для аналізу хімічних зв'язків (4 ECTS)
 • Зовнішні практики в промисловості (12 ECTS)

Третій квадриметр

 • Магістерська робота (12 ECTS)

Дослідницький проект магістра буде обраний із переліку варіантів, запропонованих науково-дослідним персоналом Інституту обчислювальної хімії та каталізу, як правило, в області, що цікавить поточний науковий інтерес. Крім того, дослідницький проект може здійснюватися в науково-дослідних лабораторіях однієї з наших партнерських компаній або європейських університетів.

До матеріалів онлайн-курсу можна отримати доступ через систему Інтранет Moodle університету (лише для користувачів UdG).

Магістерська робота - академічна

Студенти можуть виконати його магістерську роботу під наставництвом нашого вченого колективу чи інших дослідників Інституту обчислювальної хімії та каталізу та / або кафедри хімії Universitat de Girona . Проекти магістерської роботи можуть також здійснюватися в інших університетах науково-дослідних центрів за відповідною угодою. У межах ЄС така можливість може бути частково профінансована програмою Erasmus + для стажування.

Студентам, які навчаються, рекомендується безпосередньо зв’язатися з науково-дослідними групами, щоб створити свого викладача та проекту магістерської роботи. Офіційне присвоєння проектів студентам здійснюватиметься внутрішньо, використовуючи платформу для дисертацій бакалавра / магістратури та стажування Факультету делегацій УНГ у встановлені терміни.

Очікується, що студенти присвятять свою магістерську дисертацію на повний робочий день з середини березня до моменту захисту населення приблизно із середини липня або останньої середини вересня.

Стажування в компаніях

Стажування в компанії - необов'язковий модуль магістратури (модуль B7, 12 ECTS). Навчання в класі починається з кінця вересня і закінчується до лютого наступного року. На цьому етапі студенти можуть проходити стажування на повній роботі в компанії до 4-5 місяців і загалом до 750 годин. Звичайний дохід починається від 400 євро на місяць.

У цьому випадку магістерська робота буде пов’язана з роботою, що проводиться в компанії. Він буде спільно доручений відповідальною особою компанії та членом IQCC (тому він також може бути частково проведений у науково-дослідних лабораторіях IQCC)

Деякі пропозиції щодо стажування від наших партнерів будуть розміщені на цьому веб-сайті (також слідкуйте за нами у Twitter чи Facebook для оновлень). Після реєстрації і після початку майстер-курсу офіційні пропозиції будуть розміщені за допомогою внутрішньої онлайнової системи, розробленої Факультетом Факультетів для дисертацій та стажувань B Sc і M Sc. Студенти, які цікавляться, повинні

 1. Зверніться до координатора майстра. Буде більше пропозицій, ніж тих, що розміщені на нашому веб-сайті.
 2. Пройдіть через реєстрацію до майстра, вибравши «Стажування в компанії» як факультативний модуль

Компанії здійснюватимуть відбір серед отриманих заявок. Обрані кандидати будуть проінформовані належним чином, після чого вони повинні зв’язатися з Координатором капітана для підтвердження їх прийняття.

Останнім кроком є формалізація договору про співпрацю між Університетом, Компанією та Студентом, вказуючи умови стажування, такі як продовження, винагорода тощо. Це буде здійснюватися належним адміністративним службою Факультатора де Цикцій.

Як застосовувати

Доступ та вхід

Кандидати повинні мати національний диплом, який присвоює ступінь бакалавра в галузі, сумісній з оцінкою обраного курсу магістра або еквівалентного звання.

Офіційна ступінь бакалавра. ступінь з прямим доступом до магістра є хімія. Студенти, що мають ступінь бакалавра Такі ступені, як фармація, біохімія, біотехнологія, хімічна інженерія або матеріалознавство, також можуть отримати доступ до магістра, за умови, що вони мають перевірені знання з органічної хімії, хімічної кінетики та термодинаміки.

Необхідні знання англійської мови, еквівалентні рівню B2 загальної європейської системи мов. Рівень B2.1, досягнутий після закінчення бакалавра в каталонських університетах, також приймається.

При необхідності Приймальна комісія може організувати співбесіду з кандидатами, які не мають необхідного звання, щоб оцінити, чи зможе студент слідкувати за змістом курсу чи ні.

Додаток включає кілька кроків.

Попередня реєстрація

Студентам, зацікавленим у реєстрації цього майстра, рекомендується звернутися спочатку до головного координатора або до будь-якої особи Координаційної команди для отримання актуальної інформації.

Попередня реєстрація повинна бути завершена через веб-сайт університету в Жироні. Попередня реєстрація, як правило, відкрита з лютого навіть до початку майстер-курсу, у жовтні.

Студентам рекомендується розпочати процес попередньої реєстрації якнайшвидше, ще до закінчення ступеня бакалавра. У формі заявки завжди можна отримати доступ та оновити необхідні файли. Однак попередня реєстрація розглядається приймальною комісією лише після завантаження всіх необхідних документів (отже, після закінчення ступеня бакалавра) та після оплати приблизно. 30 € було видано.

У випадку міжнародної Б. с. Студенти, для попередньої реєстрації у Майстра буде потрібна наступна документація:

 • Паспорт або національна посвідчення особи або документ.
 • Університетська кваліфікація - диплом або ступінь - що дозволяє отримати доступ до магістра.
 • Академічний сертифікат із переліком закінчених предметів / модулів, оцінених балів та кількості годин / балів Він також повинен надавати інформацію про використовувану систему класифікації.
 • Офіційний переклад вашого бакалавра. бал до системи 0-10, що використовується в Іспанії, використовуючи цей онлайн-додаток Міністерства освіти Іспанії.
 • Документ, що підтверджує, що ваш ступінь дозволяє отримати ступінь магістра в країні, в якій він був присвоєний. Навіть якщо це не вкрай необхідно в усіх випадках, ми пропонуємо вам отримати такий документ.
 • Біографічний матеріал.
 • Короткий мотиваційний лист.

У деяких випадках документи повинні бути перекладені англійською / іспанською / каталанською мовами, а також можуть бути належним чином легалізовані.

Реєстрація

Після завершення попередньої реєстрації студент буде повідомлений електронною поштою про рішення про вступ.

Студенти, які приймаються, повинні зареєструватися до закінчення терміну реєстрації. Існують різні періоди реєстрації, звичайний - із середини липня до кінця серпня. У другій половині вересня - ще один період реєстрації, безпосередньо перед початком лекцій. Реєстрацію можна здійснити в Інтернеті, але студенти повинні принести оригінали документів, які були запрошені для попередньої реєстрації один раз у Жироні.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el des ... Детальніше

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el desarrollo de la sociedad mediante la creación, transmisión, difusión y crítica de la ciencia, la técnica, las humanidades, las ciencias sociales y de la salud y las artes. Es motor económico y cultural de su entorno, y expresa la vocación de universalidad y de apertura a todas las tradiciones, avances y culturas del mundo. Згорнути