Магістр технологій добробуту

Загальні відомості

Опис програми

Диплом магістра

Магістр техніки (60 ECTS)
Майстер охорони здоров'я (90 ECTS)
Споживання: 10

Важливі дати

Термін подання заявки: 13 березня - 3 квітня 2019 року
Вступний іспит: 24–26 квітня 2019 року
Навчання починається: осінь 2019 року
Дослідження приймають: Приблизно 2 роки

Подайте заявку на studyinfo.fi

Ви повинні заповнити анкету на Studyinfo протягом періоду подачі заявки:

Магістр техніки, технологій добробуту, Порі

Майстер охорони здоров'я, благополуччя технології, Порі

Онлайн вступні іспити 2019

Дипломна програма з технологій благополуччя організовує вступні іспити протягом 24–26 квітня 2019 року. Екзамен не може бути замінений будь-яким іншим вступним іспитом або результатом тестування, а результат іспиту не замінює жодного іншого результату дослідження. Результат дійсний тільки в раунді застосування весни 2019 року.

Вступний іспит організований онлайн. Вона складається з письмового іспиту на основі даного матеріалу та дорученої відео-презентації. Письмовий іспит містить три різні типи завдань. Мінімум 40% максимальних балів у кожному завданні потрібно для пропуску. Весь екзаменаційний матеріал доступний на екзаменаційній платформі. Кандидат має три години для читання матеріалу та відповіді на запитання на письмовому іспиті. Презентація відео повинна тривати приблизно три хвилини.

Заявник повинен мати комп'ютер, веб-камеру та надійне підключення до Інтернету для складання іспиту. Докладна інформація про вступні іспити та інструкції для складання іспиту буде надіслано правомочним заявникам електронною поштою до 17 квітня 2019 року.

У складі вступного іспиту заявник повинен отримати не менше 40 балів з максимально 100 балів, щоб мати право на відбір студентів. Студенти обираються виключно в порядку екзаменаційних балів. Якщо є кандидати з однаковою оцінкою і якщо принаймні один з цих претендентів має право на відбір, всі кандидати з однаковою кількістю балів обираються як студенти.

Поглибити свій досвід

Ступінь магістра з технології добробуту надає вам спеціальні навички в поняттях, методах та знаннях у галузі. У результаті ви можете працювати у завданні, де можна застосувати ці навички в професійних проблемних ситуаціях, науково-дослідницьких та інноваційних завданнях та в управлінні. Крім того, ви можете оцінити та розвинути свої особисті навички, практику роботи та знання галузі. Ви також розвиваєте навички міжнародної взаємодії та спілкування.

Ступінь програми передбачає міждисциплінарну та міжнародну співпрацю, в якій фахівці з різних областей поєднуються з метою створення нових, інноваційних рішень та операційних моделей у галузі технологій соціального забезпечення. Назва ступеня магістра в галузі соціальних послуг та охорони здоров'я залежить від попереднього ступеня.

Ми пропонуємо Вас

  • Інноваційна програма "Технології добробуту" у багатопрофільному середовищі з тісними зв'язками до робочого життя.
  • Широкий вибір курсів з гнучким режимами навчання, щоб відповідати вашим потребам.
  • Міжнародна мережа експертів та партнерів проекту.

Дослідження аранжування

Навчання в магістерській програмі організовано таким чином, що навчання можна поєднувати з роботою на повний робочий день.

Цей курс спрямований на вирішення проблеми дефіциту людей, які можуть працювати на інтерфейсі постачання послуг з догляду, бізнес та технічних дисциплін, щоб розробити компетенції, необхідні для перетворення сервісних послуг, реструктурування організацій та спрощення процесів обслуговування.

Розвиток кар'єри покликаний спиратися на ваш попередній досвід та освіту та дозволити вам адаптувати своє навчання відповідно до вашої індивідуальної кар'єри, галузі та вимог вашої організації. Вибрані дослідження дозволяють покращити свої перспективи у сферах менеджменту, ІКТ та внутрішнього середовища.

Що ти навчаπшся?

На основі вашого бакалаврату ваші дослідження складаються з: передових досліджень в галузі технологій соціального забезпечення (20-30 ECTS), наукових досліджень та управлінських досліджень (5-25 ECTS) для задоволення ваших кар'єрних перспектив в галузі управління, ІКТ та внутрішнього середовища відповідно до факультативних досліджень ( 5 ECTS), а також магістерська робота (30 ECTS). Метод сумісного навчання з онлайн-навчанням дозволяє поєднувати роботу та навчання з гнучкістю разом з роботою або навіть з-за кордону.

Наші студенти знайдуть роботу

Після закінчення магістерської програми "Технології добробуту" Ви можете працювати в експертних та управлінських завданнях або в діяльності RDI на підприємствах, в державному секторі та інших організаціях. Більшість наших випускників працюють у різних напрямках управління та розвитку.

Дослідження

Програма магістра в галузі технологій добробуту має тісні зв'язки з такими дослідницькими групами в SAMK : вдосконалення технологій, автоматизації та доступності.

Магістерська робота

Магістерська робота є завданням розвитку, тісно пов'язаним із ринком працевлаштування. Вона поєднує в собі потреби в розвитку комісара та власну кар'єру студента з передовими професійними навчаннями. Дисертація планується та здійснюється у співпраці з представником ринку праці. Зокрема, тема і завдання розвитку тез пов'язані з економічним життям регіону, SAMK «s дослідницькі групи і Прибережні проекти.

Навчання: Впровадження курсів життєвих технологій для студентів магістрів

Курс реалізується стосовно майбутніх проблем і можливостей, випадків трудового життя, активізації навчального підходу та змішаного навчання. Зміст курсу обробляється за допомогою тематичних досліджень, принципів проектування послуг, а також ідеалізації візуалізації, продуктування та комерційних аспектів. Студенти та викладачі приїжджають з різних галузей та галузей практики, які розглядаються як інноваційний ресурс у цьому курсі. Основними темами цього року є орієнтація користувачів, гейміфікація та аналітика даних.

Цей курс проводиться у співпраці з університетом технологій Тампере (TUT), Sataedu та партнерами з трудового життя: Kuori Ltd, Dyme Solutions Ltd, Evantia Ltd та Junet Ltd.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... Детальніше

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. Згорнути
Порі , Порі , Раума , Huittinen , Kankaanpää , Фінляндія Інтернет + 5 Більше Менше