Магістр трансляційної медицини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма MTM - це напружений рік курсових робіт як в UC Berkeley, так і в UCSF, а також практичні проекти. Навчальна програма складається з трьох основних тем змісту:

 • Інженерія
 • Клінічні потреби та стратегії
 • Бізнес, підприємництво та технології

Основною частиною навчальної програми є основний курс проекту. Доповнюючи 10 місяців роботи із зовнішніми наставниками, цей клас регулярно збирається, щоб надати підтримку одноліткам, представити поняття в поступальній медицині та розвинути презентаційні навички.

Програма MTM вимагає 24-семестрових одиниць * курсів вищого відділення та аспірантури.

 • Техніка (принаймні 10 семестрових одиниць або еквівалент)
  • BioE 270 - Виклики трансляції: діагностика, прилади та терапія (2 чверті одиниці) [UCSF]
  • BioE 280 - Етичні та соціальні проблеми в поступальній медицині (1 семестр) [Берклі]
  • BioE 252 - Рішення для клінічної терапії (2 семестри) [Берклі]
  • Факультативи з біоінженерії **
 • Клінічні потреби та стратегії (принаймні 6 семестрових одиниць)
 • BioE 283– Проектування клінічних досліджень (2 чверті одиниць) [UCSF]
 • BioE 260 - Трансляційні виклики в медицині - “Антимедична школа” (1 чверть одиниці) [UCSF]
 • BioE 285 - Фінанси та економіка охорони здоров’я (2 квартальні одиниці) [UCSF]
 • Клінічні потреби та стратегії факультативів **
 • Бізнес, підприємництво та технології (принаймні 8 семестрових одиниць або еквівалент)
 • E270 A / B / + - Інженерне керівництво (4 семестрові одиниці) [Берклі]
 • BioE 290 - Управління проектами для трансляційної медицини Capstone (2-семестрові одиниці) [Берклі]
 • Факультативи для бізнесу / підприємництва **

143156_eysz.jpg© University of California, Berkeley

6 одиниць курсу Capstone та 2 одиниці курсу управління проектами можуть бути розподілені між інженерними та бізнес-темами, щоб допомогти студентам налаштувати свій індивідуальний навчальний план.

На додаток до цих обов'язкових курсів, програма вимагає щонайменше 6 одиниць * факультативів для випускників. Ці теми охоплюють від бізнесу та охорони здоров'я до інформатики та епідеміології. Широкий перелік затверджених факультативів дає уявлення про можливі навчальні програми. У випадку, якщо певний проект або мета кар'єри виграє від іншого курсу, запропонованого в будь-якому з університетів, можна співпрацювати з академічними радниками, щоб скласти відповідний список навчання.

Наприкінці року всі студенти беруть участь у спеціальному симпозіумі, який запрошується лише для запрошення, щоб поділитися результатами своїх презентацій.

* Оскільки UC Berkeley має семестровий графік, а UCSF - квартальний, опис одиниць різниться залежно від кампусу. Семестрові одиниці еквівалентні 1,5 чверті одиниць. Якщо не вказано кампус, перелічені одиниці - це семестрові одиниці.

Два кампуси, досвід навчання

Досвід студентів у програмі МТМ на відміну від інших аспірантських програм. Студенти є членами двох громад кампусу, відвідують уроки, беруть участь у заходах, працюють над проектами в Берклі та Сан-Франциско. Це дозволяє студентам скористатися ресурсами цих двох закладів світового класу. Студенти описують програму як насичену та швидку. Як зазначається в навчальній програмі, МТМ є багатогранним, і студенти оцінюють можливість бачити підприємницькі наслідки їхньої технічної роботи, одночасно маючи можливість пройти низку занять з провідними експертами з різних галузей.

Досвід МТМ також вимагає зусиль студентів, щоб скористатися перевагами обох університетів. Між Берклі та UCSF є хороші громадські транспортні зв’язки, і студенти повинні планувати подорожі між кампусами кілька разів на тиждень. Багатьом зручно жити біля станції BART, щоб спростити логістику. UC Berkeley та UCSF знаходяться в різних академічних календарях, Berkeley - за семестровою системою, а UCSF - за чвертями. MTM слідує за обома; програма розпочинається в середині серпня і закінчується в середині червня.

Випускники

Випускники МТМ пройшли широкий спектр кар'єри в медичній галузі. Деякі з них є засновниками або головними технологічними директорами невеликих інноваційних стартапів. Ряд працює в інженерних ролях у малих та великих біотехнологічних фірмах. Однак інші працюють аналітиками охорони здоров’я в консалтингових фірмах. Цей ступінь також послужив поглибленню інтересу до клінічної освіти, коли ряд випускників продовжують медичну школу.

Застосування

Заявки на приєднання до когорти 2021-2022 рр. Відкрито у вересні і подано до 6 січня 2021 р. О 20:59:59 за тихоокеанським тихоокеанським часом.

Хоча у нас немає постійного процесу подання заявки, завжди найкраще подавати заявку якомога раніше. Таким чином, якщо є помилки, ви все одно встигнете їх виправити. Заявки, подані після встановленого терміну, не приймаються. Додаткові дані, такі як рекомендаційні листи та оцінки TOEFL, повинні надходити не пізніше зазначеного кінцевого терміну подання заявки. Вам не буде повідомлено, якщо вашу заявку подано із запізненням - вона просто не буде оброблена.

Рішення про прийом оприлюднені на початку березня. Кандидати, які приймаються, розпочнуть свою програму в середині серпня.

Перелік питань застосування

 1. Три (3) рекомендаційні листи
 2. Додаткові матеріали (за потреби)
 3. Неофіційні стенограми (подано в Інтернеті)
 4. Перерахунок середнього балу (лише для іноземних студентів)
 5. Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) або Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) Офіційні результати (лише для іноземних студентів)
 6. Плата за заявку

Заявки, які неповні на момент розгляду, не будуть конкурентними для прийому. Переконатися, що заявка є повною, є виключно відповідальністю заявника, і це має бути зроблено своєчасно.

Процес подання заявки відбувається повністю в Інтернеті . Будь ласка , не надсилайте копії заяв про мету, балів TOEFL, публікацій, резюме, стенограм або рекомендаційних листів. Інструкції щодо надсилання рекомендаційних листів через Інтернет наведені нижче. Будь-які додаткові дані, такі як публікації, резюме та домашні сторінки, слід подавати, включаючи URL-адреси в електронному листі-підтвердженні, яке ви отримаєте приблизно через тиждень після подання онлайн-заявки. Усі заявки повинні подаватися через веб-сайт для подання заявок на навчання в університетському містечку Берклі. Будь ласка, подбайте про те, щоб усі адреси електронної пошти, включаючи вашу власну, були правильно введені.

143157_tablet.jpg© University of California, Berkeley

Вимоги до прийому

Мінімальні вимоги до вступу встановлюються випускним відділом UC Berkeley. Кандидати з країн, офіційною мовою яких не є англійська, також повинні продемонструвати володіння англійською мовою.

Рішення щодо прийому базуються на всебічному прочитанні заявки, включаючи результати тестів, науковців, есе, рекомендаційні листи та попередні дослідження та досвід роботи. Студенти з усіх освітніх областей мають право подати заявку. Усі претенденти повинні знати, що навчальна програма магістра вимагає курсової роботи з основ біоінженерії; ті, хто не має технічного досвіду, повинні говорити про свою здатність обробляти більш суворі технічні компоненти курсової роботи. Кандидати, які вже мають ступінь магістра з біоінженерії (або подібної галузі), повинні вказати свої причини для здобуття цього додаткового магістра; повторювані ступені не допускаються.

Зверніть увагу: програма MTM орієнтована саме на навчання в галузі трансляційної медицини, а не на фундаментальні дослідження. Як такий, цей ступінь магістра, як правило, призначений як кінцевий ступінь для студентів, зацікавлених у галузі чи підприємницьких заходах. Він не призначений як шлюз до спільної програми біоінженерії та доктора наук. Кандидати, які мають намір здобути додаткові ступені поза програмою МТМ, повинні бути готові пояснити свою передбачувану освітню траєкторію.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The University of California was founded in 1868, born out of a vision in the State Constitution of a university that would "contribute even more than California's gold to the glory and happiness of a ... Детальніше

The University of California was founded in 1868, born out of a vision in the State Constitution of a university that would "contribute even more than California's gold to the glory and happiness of advancing generations." Згорнути