Магістр університету в галузі охорони здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 70
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Ступінь магістра в галузі охорони здоров'я розроблена з багатопрофільною академічною науковою спрямованістю. Основна його мета - навчити студентів розробляти та успішно виконувати дослідницькі проекти, надаючи їм необхідні інструменти для цього та інтегруючи різні галузі знань, в яких медичні працівники здійснюють свою діяльність. З цією метою студенту буде забезпечено міцне підґрунтя в дослідженні, яке буде застосовано в різних областях, що складають охорону здоров'я.

133240_photo-1505751172876-fa1923c5c528.jpg

структура

Ступінь магістра університету в галузі охорони здоров'я складається з двох модулів. Перша, що називається методологією Care Care, включає 6 обов'язкових предметів та 3 факультативні бали, які студент повинен скласти, вибравши один із двох пропонованих 3-х пропонованих ECTS. Інший модуль, заключний проект магістра, містить однойменну тему, яка передбачає завершення кінцевого проекту магістра з навантаженням 18 ECTS і за захистом якого закінчуються дослідження.

Години будуть вранці чи вдень, полегшуючи узгодження між робочим часом та навчальною діяльністю.

одержувачі

Призначений для університетських професіоналів у галузі наук про здоров'я, бажано з профільним випускником з питань медсестринства, фізіотерапії або подіатрії.

Чому навчатися цьому майстру?

Ця підготовка не лише дасть можливість студентам розпочати дослідницьку кар'єру, надавши їм доступ до докторських студій, але й ознайомить майбутніх дослідників із цілим рядом нових можливостей, щоб виконати свою роботу в галузі досліджень.

Зокрема, у галузі клінічних випробувань - це нові робочі дані " менеджера даних " або відповідального за збір даних та звітування та " Клінічного наукового співробітника ", відповідального за моніторинг усього випробування. Зокрема, у галузі медичної сестри - фігури « координатора дослідження » або наукової сестри, зв’язок між усіма кафедрами, які співпрацюють у дослідженні, а також фігура «навчальної медсестри», відповідальної за моніторинг параметрів. клінічні, прийом медикаментів, проведення витяг тощо.

Члени різних національних комітетів з досліджень клінічної етики також повинні пройти спеціальну науково-дослідну підготовку. Крім того, оскільки дослідження в галузі охорони здоров'я - це напрям, що постійно розвивається, все більше фахівців у цій галузі, які навчаються методології досліджень, користуються попитом.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути