Магістр університету з біостатистики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 25
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Ступінь магістра з біостатистики має міждисциплінарний характер і викладатиметься у співпраці з факультетом біологічних наук, факультетом медсестринства, фізіотерапії та подіатрії, фармацевтичним факультетом, факультетом ветеринарної медицини та відділом біостатистики університетської лікарні Рамон і Каджал.

133061_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpg

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код Тема Характер Кредити Пропонується
608535 Аналіз виживання Обов’язково 6,0 Так
608533 Байєська статистика Обов’язково 6,0 Так
608532 Докази Обов’язково 6,0 Так
608531 Методологія та дизайн досліджень Обов’язково 6,0 Так
608534 Змішані прикладні моделі Обов’язково 6,0 Так
608529 Прабабільність та моделювання Обов’язково 6,0 Так
608536 Спеціалізаційні семінари Обов’язково 6,0 Так
608530 Програмне забезпечення для управління базами даних Обов’язково 6,0 Так
608537 Кінець магістерського проекту Кінець магістерського проекту 12,0 Так

мети

Ступінь магістра університету з біостатистики спрямована на спеціалізацію студента зі статистики в галузі охорони здоров'я та життєдіяльності, як в їх академічній підготовці, так і в їх науково-дослідній підготовці.

 • Формування біостатистики з сильною методологічною базою в статистиці та ймовірності.
 • Грамотний у використанні статистичних пакетів та розробці нового програмного забезпечення.
 • З різнобічним навчанням з дисциплін «Здоров’я та життя».
 • Навчений бути професіоналами, відповідальними за статистичну діяльність, яка передбачає дослідження в галузі охорони здоров'я та життєдіяльності.

одержувачі

Профіль студента, який бажає отримати ступінь магістра університету, повинен відповідати, бажано, випуску випускника університету із суттєвим досвідом статистики. Випускники з галузей наук про здоров'я або наук з професійними або науковими проблемами з біостатистики також будуть вважатися придатними.

Чому навчатися цьому майстру?

Ступінь магістра з біостатистики має на меті створити відповідні основи для майбутніх фахівців та дослідників для отримання ґрунтовної методичної підготовки, щоб вони могли розробити та застосувати інструменти статистики до біології, медицини, ветеринарної медицини, фармації та взагалі до всі галузі, пов'язані з науками про здоров'я та життя.

 • Цей ступінь магістра спрямований на професійну спеціалізацію та сприяння ініціації в дослідницьких завданнях, тому він готує випускника для доступу до світу роботи як у державному управлінні (офіційні установи охорони здоров’я, дослідницькі центри, лікарні тощо), так і в приватний сектор (фармацевтична промисловість, науково-дослідні інститути, консультаційні компанії тощо).
 • Випускники цього магістра готові розробити докторську дисертацію в галузі біостатистики.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути