Магістр університету з біохімії, молекулярної біології та біомедицини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість запропонованих нових місць для входу: 60
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська / англійська (заключний проект магістра)
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Цілі, запропоновані магістром з біохімії, молекулярної біології та біомедицини Universidad Complutense de Madrid поважають основні права ефективної рівності можливостей між чоловіками та жінками (Органічний закон 3/2007 від 22 березня).

133068_photo-1567427018141-0584cfcbf1b8.jpg

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

605347

Успіхи нейробіології та нейродегенеративних захворювань

Необов'язково

6,0

Так

605346

Молекулярні основи хвороб обміну речовин

Необов'язково

6,0

Так

605344

Обчислювальна та системна біологія

Необов'язково

6,0

Так

605348

Молекулярна біологія раку

Необов'язково

6,0

Так

605341

Культура клітин та біологія стовбурових клітин

Обов'язковий

6,0

Так

605340

Будова та функція білків і протеомік

Обов'язковий

6,0

Так

605343

Геноми та геномний аналіз

Необов'язково

6,0

Так

605345

Механізми клітинної сигналізації

Необов'язково

6,0

Так

605342

Біологічні мембрани та ліпідоміка

Необов'язково

6,0

Так

605349

Магістерська робота (біохімія)

Магістерська дисертація

30,0

Так

мети

Ступінь магістра з біохімії, молекулярної біології та біомедицини має на меті надати студентам просунуту академічну та дослідницьку підготовку, що дозволяє їм розпочати дослідницьку кар'єру з доступом до доктора. Завдяки цій ступеня магістра університету, мета полягає в тому, щоб досягти прекрасної підготовки до вивчення молекулярних процесів, що відбуваються у живих істот, та використання сучасних методів біоінформатики, необхідних для нових областей, таких як геноміка, протеоміка чи метаболомія.

Крім того, ступінь магістра університету спрямована на підготовку майбутніх дослідників з ґрунтовними знаннями молекулярної біомедицини, які можуть працювати на межі базових і клінічних досліджень та проводити високоякісні поступальні дослідження в лікарнях, університетах та центрах біомедичних досліджень.

одержувачі

Ці дослідження спрямовані на студентів, майбутня робота яких зосереджена на чотирьох видах діяльності:

 1. Дослідження в галузі біохімії та молекулярної біомедицини;
 2. Викладання в університеті;
 3. Здоров'я біотехнології;
 4. Промислова біотехнологія (управління та контроль біотехнологічних процесів).

Перші два з них є основними за рівнем занять, оскільки вони впливають на близько 80%, і саме тому запропонований ступінь магістра має академічну та дослідницьку спрямованість.

Ступінь магістра готує випускників з біохімії, біології, біотехнології, фармації, медицини, ветеринарної медицини або хімії для доступу до доктора та здійснення майбутньої наукової діяльності в державних чи приватних організаціях чи центрах, а також у фармацевтичній галузі. Крім того, магістр забезпечить підвищення кваліфікації, що застосовується до викладання в університеті, наукового поширення та управління в галузі знань з біохімії, молекулярної біології та біомедицини.

Чому навчатися цьому майстру?

Мета магістра з біохімії, молекулярної біології та біомедицини має на меті забезпечити ґрунтовну підготовку, яка дозволяє випускникам здійснювати свою наукову діяльність як в академічній, так і в виробничій галузях. Запропоновано підготовку, яка дозволяє передавати знання на різних рівнях та проводити дослідження в спеціалізованих областях у галузі молекулярних біологічних наук.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанська офіційний університетський диплом.
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути