Магістр університету з досліджень трансляційної медицини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістра: href = "https://www.ucm.es/medicinatraslacional/

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні запити: пані Марія Долорес Гутьєррес Лопес (координатор). Електронна пошта: lolagl@med.ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість запропонованих нових місць для входу: 60
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Ступінь магістра університету в галузі трансляційної медицини - це новаторська пропозиція, яка включає навчальний проект, адаптований до студента, і спрямований на набуття знань та навичок, що сприяють їх дослідницькому розвитку в трансляційній медицині. Він спрямований на те, щоб надати студентам відмінну підготовку в галузі фундаментально-клінічних досліджень біомедицини. Для цього вона має збалансовану пропозицію змісту, як теоретичного, так і практичного, що забезпечує методологічні, концептуальні та етичні основи, необхідні для початку науково-дослідної кар'єри в галузі біомедицини.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

608774

Патофізіологічні та терапевтичні основи серцево-судинних та метаболічних захворювань

Необов'язково

4.5

Так

608775

Патофізіологічні та терапевтичні основи запальних та хронічних захворювань

Необов'язково

4.5

Так

608776

Патофізіологічні та терапевтичні основи неврологічних та психіатричних захворювань

Необов'язково

4.5

Так

608773

Патофізіологічні та терапевтичні основи раку

Необов'язково

4.5

Так

608767

Біобанки та молекулярна діагностика

Необов'язково

3.0

Так

608763

Навчання використанню експериментальних тварин

Необов'язково

6,0

Так

608761

Зв'язок, передача та науковий менеджмент

Обов'язковий

3.0

Так

608762

Епідеміологія, біобезпека та біоетика

Обов'язковий

3.0

Так

608764

Зображення в біомедицині

Необов'язково

3.0

Так

608768

Трансляційні дослідження в раку

Необов'язково

4.5

Так

608769

Трансляційні дослідження серцево-судинних та метаболічних захворювань

Необов'язково

4.5

Так

608770

Трансляційні дослідження при запальних та хронічних захворюваннях

Необов'язково

4.5

Так

608771

Трансляційні дослідження при неврологічних та психіатричних захворюваннях

Необов'язково

4.5

Так

608759

Основна методологія біомедичних досліджень

Обов'язковий

3.0

Так

608760

Статистичні методи в біомедичних дослідженнях

Обов'язковий

3.0

Так

608766

Омічні технології та біоінформатика

Необов'язково

3.0

Так

608765

Клітинна терапія та наномедицина

Необов'язково

3.0

Так

608772

Магістерська робота

Магістерська дисертація

27,0

Так

одержувачі

Профіль студента: ступінь магістра університету спрямована на випускників або випускників відділення знань про галузі охорони здоров'я та наук з інтересом направляти їх на підготовку в галузі трансляційних біомедичних досліджень: медицини, фармації, ветеринарної медицини, біології, біохімії, біотехнології , Медсестринство, Психологія, Харчування та дієтологія людини, Хімія, Біологія здоров'я, Трудова терапія, Подіатрія, Логопедія та Фізіотерапія.

Вимоги доступу:

 • Офіційний іспанський університетський ступінь чи інший, виданий установою Європейського простору вищої освіти, яка надає країні-емітенту доступ до цих навчань.
 • Ступінь університету відповідно до освітніх систем за межами Європейського простору вищої освіти без необхідності затвердження їх ступенів, після підтвердження УКМ, що вони акредитують рівень підготовки, еквівалентний відповідним офіційним університетським ступеням.
 • Для студентів, які не говорять іспанською мовою, необхідне документальне підтвердження достатнього знання іспанської мови.

Чому навчатися цьому майстру?

Хоча спрямованість ступеня магістра університету є надзвичайно дослідницькою, вона також матиме безсумнівний інтерес з академічної та професійної точки зору. Після закінчення ступеня магістра студенти опиняться у неперевершеному настрої продовжувати свою академічну підготовку, приєднуючись до докторських програм, таких як «Біомедичні дослідження» або «Дослідження в медико-хірургічних науках», пропоновані UCM, серед інших. Так само ступінь магістра університету надасть студентам знання та навички, необхідні для здійснення професійної діяльності в галузі біомедичних досліджень. Отримане спеціалізоване навчання дозволить студентам приєднатися до дослідників до базових та трансляційних дослідницьких груп, що належать як до державних, так і до приватних установ, включаючи університети, науково-дослідні інститути охорони здоров’я, лікарні та науково-дослідні відділи компаній фармацевтичної та біотехнологічної галузі. .

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або проводити під час курсу, в якому попередньо зареєстровані дослідження, що ведуть до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути