Магістр управління охороною здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

  • Код CRICOS: 006110A
  • Тривалість: 2 роки
  • Код курсу: MC-HLADMN
  • Режим навчання: денний, заочний
  • Прийом: лютий, липень
  • Розташування: Перт
  • Орієнтовна плата за перший рік: 35 600 доларів США

124363_curtin--health-admin-1600x1067.jpg

Опис Курсу

Ці курси оснащують вас вміннями та знаннями, необхідними для орієнтації на складності провідних та керуючих наданням послуг у сучасному медичному середовищі. Вони призначені для лікарів, менеджерів та адміністраторів, які хочуть забезпечити якісне, безпечне та ефективне медичне обслуговування. Ви розширите свої знання та здібності у сферах лідерства та управління, якості та безпеки, економіки здоров’я, політики охорони здоров’я, планування та оцінки медичних послуг та розуміння складних систем охорони здоров’я. У магістерському ступені ви будете мати практичний досвід роботи в організації охорони здоров’я та завершувати дослідницький проект, співпрацюючи з науково-дослідним персоналом або з медичним постачальником.

Критерії вступу

  • Ступінь бакалавра або еквівалент відповідної дисципліни *.
  • Досвід роботи в адміністрації охорони здоров’я *.
  • Відповідайте вимогам володіння англійською мовою Curtin.

* Якщо у вас немає необхідної кваліфікації чи досвіду роботи, можливо, вам доведеться застосувати додаткові мостові підрозділи

Професійна акредитація

Ці курси акредитовані австралійським коледжем управління охорони здоров'я.

Професійне членство

Випускники можуть подати заявку на членство в австралійському коледжі управління охорони здоров’я. Випускники з медичною кваліфікацією можуть також подати заявку на членство в Королівському австралійському коледжі медичних адміністраторів. Цей курс посідає 2 місце в Австралії та 27 місце у всьому світі за курсами управління здоров’ям (Eduniversal Best Masters Ranking 2018).

Майбутнє управління охорони здоров’я

Системи охорони здоров'я в усьому світі мають на меті забезпечити безпечне та ефективне охорону здоров’я населенню. Однак це стає все складніше, оскільки системи охорони здоров’я стикаються з викликами, пов'язаними з фінансовою стійкістю, безпекою та якістю підзвітності, зміною потреб у охороні здоров'я та швидким прогресуванням технологій. Наші курси адміністрації охорони здоров’я пропонують студентам практичні навички лідерства, управління та прийняття рішень, які можна перекласти на різноманітні робочі місця, що дозволяє їм керувати та керувати високоефективними командами у цьому складному та мінливому середовищі охорони здоров’я.

Цей курс посідає 2 місце в Австралії та 27 місце у всьому світі за курсами управління здоров’ям (Eduniversal Best Masters Ranking 2018).

Для отримання додаткової інформації відвідайте curtin.edu/hs-pg

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Згорнути
Перт , Дубай , Moka , Сінгапур , Miri + 4 Більше Менше