Магістр управління охороною здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Випускники цього курсу піддаються академічним та галузевим лідерам, які діляться своїм досвідом та знаннями для полегшення розуміння сучасного середовища управління охороною здоров'я. Студенти можуть зосередити увагу на управлінні медичними послугами або виконати основні напрями: Планування Клінічного керівництва проектами або дослідження з охорони здоров'я. Основний фахівець із планування надає зміст предметів, які допоможуть випускникам планувати та оцінювати медичні послуги, розуміти потреби в галузі охорони здоров'я та керувати змінами в динамічному та складному середовищі. Клінічне керівництво забезпечує суміш предметів, які допомагають випускникам максимально підвищити ефективність, ефективність та безпеку медичних послуг, а також забезпечити, щоб системи управління, якості та ризиків пом'якшення сприяли підвищенню якості надання медичних послуг. Основне управління проектами забезпечує суміш предметів, які допомагають випускникам застосовувати знання, навички та методи для ефективного та ефективного виконання проектів в умовах охорони здоров'я. Основний спеціаліст з охорони здоров'я пропонує суміш управління медичними послугами, дослідження курсових робіт та предметів незалежного вивчення, щоб допомогти випускникам у проведенні досліджень в галузі охорони здоров'я та тих, хто бажає розглянути питання про допуск до докторської програми.

Цей курс призначений для підготовки нових, що прагнуть і середніх плановиків та менеджерів з питань охорони здоров'я, щоб взяти на себе провідну роль у стратегічному та оперативному управлінні широким спектром медичних послуг та об'єктів. Метою контенту є розвиток навичок управління людьми, ресурсами, системами та процесами в медичних службах для задоволення мінливих потреб громад, клініцистів, урядів та організацій.

Варіанти кар'єри включають посади керівників та / або планувальників у органах охорони здоров'я, лікарнях, первинному та громадському догляді, службі по догляду за віком та іншим медичним закладам у державних, приватних, некомерційних, державних та недержавних секторах охорони здоров'я.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Детальніше

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Згорнути