Магістр управління охороною здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Магістр управління охороною здоров'я - це майстер-ступінь професійної освіти для кар'єри в галузі управління охороною здоров'я.

Потенційною кар'єрою є управління лікарнями , управління іншими організаціями медичного обслуговування , залучення до інфраструктури громадської охорони здоров'я та консультування .

Студенти заповнюють як практичний досвід, так і курсові роботи в таких темах, як охорона здоров'я населення , економіка охорони здоров'я, політика в галузі охорони здоров'я, маркетинг медичного обслуговування та комунікації , управління людськими ресурсами, управління інформаційними системами , лідерство , статистичний аналіз та застосування та фінансовий аналіз .

Оплата навчання на програми управління охороною здоров'я від одного до двох років починається від $ 20 000 доларів США за навчальний рік, хоча для стипендій, які працюють на високому рівні, доступні стипендії, які базуються на IELTS (6.5) та TOEFL (90) іспитах, а також CGPA та GRE (300 ) або GMAT (550) іспитів.

Багато програм включає в себе тренінг та практичний досвід, у формі дослідницьких проектів, презентацій та можливостей OPT та CPT .97974_pexels-photo-433267.jpegPixabay / Pexels

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Згорнути