Магістр фармації

Загальні відомості

Опис програми

Розроблений провідними вченими аптек та нашим експертом-освітянським дизайнером, предмет тематики курсу доставляється інтегрованим, навчально-орієнтованим чином, використовуючи передові технології та міцні зв'язки з професією аптеки. Вчителі-викладачі та вчителі-практики використовуються протягом курсу, щоб забезпечити відповідність та реальне застосування вмісту. Студенти проводять клінічну практику в різноманітних установках, які отримують UTS в усіх ступенях. Це включає в себе гарантоване розташування лікарняних аптек для учнів, що мають право участі. Навчання на кампусі відбувається у сучасному навчальному та дослідницькому центрі Вищої школи здоров'я, яке відкрилося у 2015 році.

Курс спрямований на підготовку випускників для реєстрації фармацевтів, які можуть успішно розширювати свою роль у нових професійних середовищах та змінювати медичні, соціальні, політичні та регуляторні умови. Це досягається за рахунок виходу за межі традиційних освітніх моделей, завдяки чому студенти беруть участь у самостійному та проблемному навчанні, щоб розвинути навички лідерства, набути досвіду нових технологій та побудувати мережу міжнародно визнаних дослідників, вчителів та фармацевтів.


Варіанти кар'єри включають: аптека в громаді; професійні аптечні послуги; лікарняна аптека; дослідження, розробка та розробка ліків; Професійні ролі в фармацевтичній промисловості; первинна медична допомога; консультації; освіта; уряд і політика; збройні сили; і неприбуткові організації.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Детальніше

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Згорнути