Магістр інформатики охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

Медичні послуги в Австралії, як і в більшості країн, переживають сплеск інтересу та інвестицій в електронне здоров'я. Магістр інформатики охорони здоров'я розроблений для надання ІТ-фахівцям конкретних знань з інформатики в галузі охорони здоров'я та надання медичним працівникам кращого розуміння ІТ в їхній галузі.

Ви вивчатимете основні дисципліни в інженерії знань, вступ до інформатики в галузі охорони здоров'я, інформаційний дизайн та управління контентом, а також концепції та проблеми у сфері охорони здоров'я. Залежно від ваших попередніх кваліфікацій, ви заповнюєте предмети з спеціалізації інформаційних технологій або охорони здоров'я. Ви також заповните проект професійної практики та досліджень.

Після закінчення навчання ви будете оснащені:

 • розробляти національні та загальнодержавні стратегії для відділів охорони здоров'я;
 • керувати основними проектами інформатики охорони здоров'я в межах та між організаціями;
 • забезпечити лідерство в інформатиці охорони здоров'я в державних і приватних лікарнях, з постачальниками систем охорони здоров'я, постачальниками телекомунікацій і фармацевтичних компаній.

Результати навчального курсу

Результати навчального курсу - це твердження про досягнення в навчанні, яке виражається в плані того, що учень, як очікується, повинен знати, зрозуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть продемонструвати:

 1. Оцінювати управління даними щодо здоров'я та технологіями для підвищення якості, ефективності, справедливості та безпеки охорони здоров'я.
 2. Інтерпретувати та застосовувати політики та технології для захисту цілісності та достовірності даних, включаючи політику та процедури конфіденційності та безпеки інформації.
 3. Застосовувати статистичні та дослідницькі методології для впровадження доказового управління охороною здоров'я через інформаційні системи.
 4. Спілкування з медичними організаціями та зацікавленими сторонами знань про інформаційні системи та технології охорони здоров'я.
 5. Оцінювати, впроваджувати та використовувати інструменти, методи та методики інформаційних систем, що застосовуються до охорони здоров'я.
 6. Застосовуйте, адаптуйте та перевіряйте концепції та підходи інформатики, оскільки вони стосуються конкретних проблем медичної та медичної допомоги.
 7. Працюйте як особистість і як член команди у спосіб, що відповідає етичним і професійним стандартам.

Структура курсу

Щоб претендувати на здобуття ступеня, магістра інформатики охорони здоров'я, кандидат повинен успішно виконати принаймні 96 кредитних балів, які складаються з

 1. чотири основних дисципліни (24 cp);
 2. залежно від попередньої кваліфікації студенти повинні виконати спеціалізацію "Інформаційні технології" (24 кредитні бали) або "Охорона здоров'я" (18 кредитів), або у виняткових випадках, коли студенти мають певні знання в галузі інформаційних технологій та охорони здоров'я, студенти можуть заповнювати предмети з обох потоків з вираженим дозволом директор академічної програми;
 3. Методологія дослідження CSIT940 (6cp) та професійна практика ISIT990
 4. щонайменше 12 cp з предметів Advanced Information Technology; і
 5. Інформаційні технології Тематика достатньої кількості одиниць для завершення ступеня кредитних балів або додаткових предметів з переліку Тематики розширених інформаційних технологій.

Основні предмети

Тема коду

Інформаційні технології (24 кредитні бали) для студентів зі станом здоров'я

Тема коду

Суб'єкти, пов'язані зі здоров'ям (18 кредитних балів) для студентів з ІТ-фон

Тема коду

Суб'єкти передових інформаційних технологій (принаймні 12 кредитних балів)

Тема коду

Тематика інформаційних технологій: заповніть достатню кількість одиниць, щоб завершити ступінь кредитного бала або більше з переліку

Тема коду

або будь-який інший предмет, затверджений керівником школи або координатором курсу перед початком.

* Студенти, які навчаються в галузі охорони здоров'я, повинні заповнити 24 кредитні пункти з переліку інформаційних технологій, а ті, що знаходяться в ІТ-фонді, повинні взяти 18 кредитних балів з предметів охорони здоров'я.

Примітка: Не всі предмети можуть бути доступні щороку. Крім того, для деяких з перелічених факультетів передбачається ІТ-фон. Студенти повинні проконсультуватися з директором Академічної програми, щоб забезпечити вибір відповідних предметів.

Акредитація

Майстер інформатики охорони здоров'я акредитований австралійським комп'ютерним товариством як відповідне вимогам до членства на професійному рівні.

Чому вибирати цей курс?

Інформаційні технології є однією з найважливіших сил, що формують усі аспекти сучасного суспільства. Значення факультету інформатики в галузі охорони здоров'я підтримується Центром трансформації, що підтримує ІТ, де дослідники прагнуть позитивно вплинути на ключові сфери електронного здоров'я, електронного уряду, електронного бізнесу та електронної спільноти.

На факультеті представлені всесвітньо відомі академічні керівники, що охоплюють широкий спектр спеціальностей ІКТ. Експерти в таких сферах, як ІТ-політика та управління, програмна інженерія, кібербезпека, великі дані, штучний інтелект, чиста, прикладна, фінансова та промислова математика, прикладна статистика, інтелектуальний аналіз даних, інформаційні системи, електронне здоров'я, електронна комерція та робототехніка тісний контакт, створюючи R

Факультет є одним з найбільших сайтів досліджень ІКТ в південній півкулі. Вона має сильні виробничі зв'язки з основними міжнародними компаніями, спільними науково-дослідними проектами з партнерами в Південно-Східній Азії, Європі та США, а також дослідницькими партнерствами в Китаї, Великобританії, США, Таїланді, Сінгапурі, Південній Кореї та Індії.

Робота факультету створила міцні зв'язки з Центром моделювання та моделювання, досліджень та навчання (SMART) та Інститутом здоров'я та медичних досліджень Illawarra (IHMRI).

Вхід

Спектр варіантів прийому доступний для студентів різного віку та академічної освіти. Процедури, що регулюють прийом, визначені в Процедурах прийому УОУ та політиці прийому коледжу УОУ.

Для будь-яких конкретних порад або питань, що стосуються програми, будь ласка, зв'яжіться з командою майбутніх студентів.

Вимоги щодо вступу

Визнаний ступінь бакалавра з еквівалентною середньою оцінкою 60% в області, пов'язаній з інформаційними технологіями або охороною здоров'я.

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.5
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 86
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 65 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути