Магістр інформатики охорони здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ви працюєте в галузі охорони здоров’я та хочете розширити свої знання та навички з інформатики охорони здоров’я? Це одна з найбільш швидко зростаючих областей у Великобританії, і наша ступінь інформатики з охорони здоров’я MSc може збільшити ваші перспективи в кар’єрі.

Цей курс використовує найсучасніші технології та сильно орієнтується на практичні та аналітичні навички, які ви можете застосувати у своєму робочому середовищі. Він доступний як однорічний денний курс або три роки неповний робочий день.

Завдяки зв’язкам з NHS та організаціями в секторі наук про життя ви дізнаєтесь про новітні розробки та мінливий характер технології в галузі охорони здоров’я, що поставить вас на перший план у цій швидко зростаючій галузі.

Чому слід вивчати інформатику здоров’я в Swansea University ?

  • 1-е у Великобританії з питань дослідницького середовища 2-е у Великобританії з якості досліджень - Рамка досліджень (Research Excellence Framework 2014).
  • Аспіранти мають доступ до приміщень у будівлі Інституту науки про життя в 100 мільйонів фунтів.
  • Що Uni? Переможець студентського вибору 2017 - аспірант.
  • Ступінь доступна на повний робочий день протягом одного року або неповний робочий день протягом трьох років.
  • Міцні зв’язки з NHS та організаціями в секторі науки про життя.

Ваш досвід інформатики в галузі охорони здоров'я

Ваш ступінь досвід буде покращений за рахунок доступу до найсучасніших закладів, що базуються в наших Центрах досконалості для адміністративних даних та досліджень електронного здоров’я. Цей засіб на суму 30 мільйонів фунтів стерлінгів, присуджений Радою з економічних та соціальних досліджень (ESRC) та Радою з медичних досліджень (MRC), підвищить якість вашого курсу.

Ви отримаєте вигоду від наших головних співробітників Медичної школи; Університет Abertawe BroMorgannwg (Рада охорони здоров'я ABMU); Рада охорони здоров'я Hywel Dda; Дослідницька рада Великобританії; Уряд Валлі, а також численні національні та міжнародні зв'язки.

Можливості зайнятості в галузі інформатики охорони здоров'я

Ми ретельно розробили цей курс, щоб забезпечити вам розширені знання та розуміння інформатики охорони здоров’я та навичок, необхідних для того, щоб застосувати ваше навчання до професійної практики.

Таким чином, цей ступінь магістра дасть вам поглиблені знання в галузі, щоб потенційно підвищити ваші перспективи просування в кар’єрі.

Кар'єра та працездатність

Академія працевлаштування Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашої кар’єрної дороги, допомагаючи вам будувати світле майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

  • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
  • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
  • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
  • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
  • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

1225-DJI_0003Swansea University","author_url":"","source":""}" />

Swansea University вдруге за п’ять років був нагороджений Університетом року на премії Whatuni Student Choice Awards 2019. Окрім того, що він був увінчаний Університетом року, Swansea University посів перше місце в міжнародній категорії та посів три найкращі місця в категорії аспірантів та курсів та викладачів. Студентські нагороди Whatuni Student Choice Awards голосують виключно за понад 41 000 відгуків та коментарів, поданих понад 160 британськими установами.

У престижному Керівництві університету Гардіан до 2021 року ми посідаємо 24 місце у Великобританії і вдруге за три роки виграли титул Уельського університету року, закріпивши нашу позицію провідного вищого навчального закладу в Уельсі.

В основі всього ми ставимо своїх учнів. Як результат, ми досягли золотого рейтингу, найвищого з можливих, у національній структурі викладацької майстерності та результатів навчання (TEF) і посідаємо 6 місце у Великобританії за ступенем задоволеності студентів у Національному опитуванні студентів на 2020 рік.

Наші приголомшливі кампуси на набережній роблять нас бажаним місцем для студентів та персоналу з усього світу, а наша полікультурна спільнота надає глобальну перспективу, що дозволяє тим, хто приєднується до нас, розвивати навички та знання, які ставлять їх на успішну та збагачуючу кар’єру.

Останнє оновлення Гру 2020

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути