Майстер акупунктури

Загальні відомості

Опис програми

Мета

Мета майстра голковколювання

Огляд програми

Майстер акупунктури

Акредитація

Програма магістра з акупунктури та східної медицини акредитована Акредитаційною комісією з акупунктури та східної медицини та Південної асоціації колегій та шкіл з коледжів. Після закінчення ступеня магістра студенти зможуть брати участь у Національній атестаційній комісії з вивчення ліцензії на акупунктуру та східну медицину.

Розклад

Більшість дидактичних курсів, що пропонуються в обох програмах, є вечорами та вихідними. Деякі курси також пропонуються в Інтернеті.

Навчання та збори

Вартість навчання становить $ 432 за кредит. Стипендії базуватимуться на обох перших приходять перші служити основі завершених заяв, а також заслуги.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

American College of Acupuncture & Oriental Medicine is a post-baccalaureate academic institution dedicated to educating and conferring degrees upon graduating individuals having equipped them for ... Детальніше

American College of Acupuncture & Oriental Medicine is a post-baccalaureate academic institution dedicated to educating and conferring degrees upon graduating individuals having equipped them for successful careers as healthcare practitioners based on the theories, principles, and clinical applications of Traditional Chinese Medicine (TCM). Згорнути