Майстер в галузі медичних біотехнологій

Загальні відомості

Опис програми

Медичні біотехнології

Метою курсу є підготовка випускників з гарною біомедичною культурою, з поглибленим знанням біотехнології, придбанням та консолідацією за важливим практичним досвідом роботи в лабораторії. Випускники вміють розробляти та організувати ефективні плани досліджень в області автономії, у галузі біотехнології, що застосовується до медицини; вони здатні керувати та координувати програми розвитку біотехнологій, що застосовуються до медицини людини, і спрямовані на захист, просування та відновлення здоров'я. Наприкінці дворічного періоду випускники медичної біотехнології отримають знання та технічні навички для професійної інтеграції в галузі, визначені в конкретному навчальному плані курсу.

Фотоархів університету Сієна

Вхід із запрограмованим номером доступу (потенційні 45 місць, у тому числі 10 зарезервовані для студентів, що не є членами ЄС).

Працевлаштування та професійні можливості

Після державного сертифікаційного іспиту можна буде приймати участь в Професійній асоціації біологів.

Вимоги щодо вступу

Міжнародні студенти, які бажають подати заявку на отримання магістратури Laurea Magistrale, повинні мати диплом про ступінь або університетський трирічний диплом або іншу освітню кваліфікацію з-за кордону, визнану придатною, а також спеціальні навчальні реквізити та адекватну особисту підготовку, підтверджені режимами викладені в правилах навчання для кожного ступеня магістра, що також визначає конкретні критерії доступу.

Зверніть увагу, що деякі програми можуть мати обмежений доступ, і до програми можуть бути предметом вступних тестів.

Міжнародні студенти, які бажають вступити на перший цикл (бакалавр - лауреат triennale) ступінь програма викладається на італійській або англійській мові або на без обмеження доступу ступінь одного циклу в Дьюріспринденса в University of Siena , можуть подати свої документи, щоб отримати лист прийняття через Інтернет-платформу в термін, встановлений університетом на кожний навчальний рік.

Заявки на онлайновій платформі для оцінки кваліфікації іноземних студентів, які бажають вступити до програми першого (бакалаврату) або другого (магістерського) курсу цикла, викладені італійською або англійською мовами в University of Siena будуть мати різні часові рамки відповідно до різні курси. Студенти запрошують періодично відвідувати цю платформу - http://enrolment.unisi.it/ - щоб побачити, які програми відкриті та відповідні терміни.

Університети та вищі навчальні заклади мають право офіційно визнати міжнародну кваліфікацію.

Будь ласка, пам'ятайте, що ця процедура не перетворює диплом іноземної середньої школи на італійську кваліфікацію.

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

Академічний календар

Факультети University of Siena прийняли семестрову систему.

Навчальний рік ділиться на два терміни: з жовтня по січень і з березня по травень. Наприкінці кожного терміну планується період розгляду.

Проте кожен відділ має свій власний академічний календар, який можна знайти на веб-сайті департаментів (у розділі "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 орієнтовний академічний календар

Осінній термін (1-й семестр)

  • Лекційний період: 1 жовтня 2018 р. - 18 січня 2019 р
  • Термін розгляду: 21 січня - 1 березня 2019 року

Навесні термін (2-й семестр)

  • Лекційний період: 4 березня - 14 червня 2019 р
  • Термін розгляду: 17 червня - 31 липня 2019 року

Вартість навчання

Визначення суми внесків

Сума внесків від кожного студента, зарахована до дипломних курсів, магістерських курсів або курсів магістра з одного циклу, пропонованих University of Siena , визначається на основі наступних елементів:

а) категорія, до якої належить ступінь

б) економічний статус найближчої родини студента, оскільки це виражається в еквіваленті економічної ситуації (ISEE) за рік безпосередньо перед роком зарахування

в) рік зарахування

г) отримані університетські кредити (кредити ECTS) за дванадцять місяців до 10 серпня

Навчальний курс підпадає під одну з трьох категорій:

а) гуманітарно-соціальні дослідження (США)

б) техніко-наукові (ТС)

в) регульована ЄС охорона здоров'я (ЄС)

Примітка. Для студентів, які є громадянами країн, що не є членами ЄС та не є резидентами Італії, а також студентам, яким розрахунок ISEE не застосовується до їх найближчих родичів, коефіцієнт коригування залежно від країни походження може бути застосований.

University of Siena надає сторінку розрахунку плати за навчання: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку XXI століття ця історична установа змогла зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень за допомогою широкої кількості міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту м'яко пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Згорнути