Майстер в міофункціональної терапії

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Місця розташування: Мадрид - Валенсія

Годинники: SD

Кваліфікація: майстер з міофункціональної терапії, виданий ISEP

Про

Міофункціональна терапія є одним з застосувань логопедії, орієнтованої на загоєння змін, пов'язаних з функціональністю м'язів. В даний час вона вважається однією з найсучасніших методів лікування і з найбільшим попитом.

Його застосування може бути активним, з добровільною участю самого пацієнта або пасивним, із застосуванням різноманітних прийомів та маневрів терапевтом. Існує безліч застосувань як у дітей, так і у дорослих: атипова ковтання, дихання ротом, неврологічні або нервово-м'язові патології, дисфагія, попередня та / або після реконструктивної пластичної хірургії, ТКЕ тощо.

Потреба у тренуванні виявляється за відсутності інформації про частоту міфофункціональних орофаціальних розладів та інших розладів деглютітації, а також відсутності знань про терапію. За допомогою цього майстра ви отримаєте необхідні знання для аналізу різних нормальних та патологічних орофаціальних форм поведінки структур, які втручаються в основні функції (дихання, жування, ковтання, мовлення) та розробляють індивідуалізований план міофункціонального втручання для кожної патології шляхом поглиблення, розширення знання, розвиток навичок та науково-дослідницька продукція.

Магістерська програма в міофункціональної терапії

 • Концепція міофункціональної терапії. Теоретичні основи та сфери застосування. Анатомія і фізіологія Морфофізіологія СНЩС, лопаткової талії та черепа. Біомеханіка, маніпуляція та пальпація.
 • Міофункціональна оцінка та класифікація порушень ковтання. Аналіз справ.
 • М'язові ланцюги Підхід пацієнта за його морфотипом. Ручне аналітичне розтягування і активне глобальне розтягування.
 • Клінічна одонто-педіатрична розвідка. Ортодонтичні прилади
 • Логопедичне втручання у функціональні зміни; дихання ротом, атипова ковтання. Процедури та матеріали. Аналіз справ.
 • Застосування міофункціональної терапії в розладах мови та мови.
 • Міофункціональний підхід до недоношених новонароджених.
 • Краніофациальні синдроми та розщілини губи. Патологія, медико-хірургічне втручання та міждисциплінарне направлення. Логопедичне втручання при черепно-лицевих синдромах. МОДУЛЬ 9. Втручання при порушеннях нервового розвитку: церебральний параліч.
 • Міофункціональне втручання в генетичні зміни. Синдром Дауна.
 • Логопедика та міофункціональне втручання при неврологічних розладах: придбані та дегенеративні.
 • Міофункціональне втручання при дисфагії та міофункціональних порушеннях при хордовому паралічі, гортані, пухлинах і реконструктивних операціях.
 • Практичний семінар з дисфагії та годівлі.

Звіт про практику / практику.

Магістерський проект

Директор магістра в області міофункціональної терапії

Мілагрос Веласко. Вчитель та логопед. Експерт з голосової реабілітації, міофункціональної терапії та СААК (альтернативні та / або додаткові системи зв'язку). Директор стоматологічної клініки-логопедії DYL. Логопед в Каді-Кризолі (Куенка) та в Асоціації розсіяного склерозу (Куенка).

Компетенції майстра в міофункціональної терапії

 • Ви будете освоїти методи дослідження, оцінки та діагностики можливих змін, а також виконати ефективне міофункціональне втручання.
 • Ви визначите і визначите основні аспекти анатомії, фізіології та біомеханіки.
 • Ви будете розробляти та заснувати програму втручання з міждисциплінарним підходом, який включає найбільш відповідні стратегії.
 • Ви будете інтерпретувати результати клінічного діагнозу.
 • Ви будете переглядати, розширювати і застосовувати різні методи міофункціонального втручання при різних патологіях.

Одержувачі ступеня магістра в міофункціональної терапії

Майстер в області міофункціональної терапії спрямований на випускників або випускників у конкретних галузях з навчанням у логопедії через аспірантуру, майстер або дипломний курс.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía ... Детальніше

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía y logopedia fundada en 1984 que ha formado a más de 25.000 profesionales y tratado a más de 20.000 pacientes en sus clínicas. Згорнути
Барселона , Мадрид , Валенсія , Куліакан + 3 Більше Менше