Майстер деглутології (Левен)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця міждисциплінарна програма буде зосереджена на теоретичному поглибленому, заснованому на дослідженні підході, щоб підготувати вас як компетентного фахівця в галузі науки про деглутизацію. Ви навчитесь різноманітним навичкам, отримаєте практичний досвід та розвинете інструменти, що широко використовуються в клінічних, діагностичних та терапевтичних умовах, пов'язаних із цим розширюваним полем.

Про що йдеться у програмі?

Майстер деглутології виникла з високого попиту на фахівців, що спеціалізуються на догляді за хворими з порушеннями ковтання в рот або стравохід.

Ця міждисциплінарна програма охопить усі пов'язані з нею напрямки навчання та забезпечить студента необхідними інструментами та досвідом для впевненого входу на робоче місце для вирішення проблем та вирішення поточних проблем клінічної допомоги.

Структура

Ця однорічна магістерська програма викладається англійською мовою в невеликих студентських групах, і її можна виконувати повний або неповний робочий день за бажанням. Лекції заплановані по понеділках, вівторках, а іноді й увечері. Міжпредметні клінічні стажування у відомій університетській лікарні будуть розроблені з урахуванням розкладів учасників, де це можливо. Це дозволяє гнучко поєднувати магістерську програму з іншими видами діяльності, такими як зайнятість за сумісництвом. 60 кредитів отримують згідно з Європейською системою трансферу та накопичення кредитів (ECTS).

Сильні сторони

Програма Деглутологія має на меті:

  • Навчайте студента як професіонала та дослідника, який здатний підняти свою область знань на більш високий рівень функціональності, використовуючи розширені знання та клінічні навички деглутології.
  • Побудуйте на знаннях, які студент отримає під час програми деглутології, але також і на його попередньому медичному чи фельдшерському досвіді, - щоб підготувати студента до поліпшення обстеження та лікування дисфагії у широкій громаді.
  • Забезпечити студента конкретною освітою, щоб підготувати студента до переходу на роботу, яка передбачає більш прогресивні клінічні дослідження або управлінські компетенції, і тим самим допоможе усунути існуючий розрив на ринку праці.

Це правильна програма для мене?

Ця магістерська програма призначена для кандидатів або професіоналів, які в даний час мають ступінь магістра медицини, стоматології, мовної патології, фізіотерапії та / або трудотерапії. Всі інші відповідні магістерські ступеня, пов'язані зі здоров’ям, будуть оцінені за індивідуальними запитами.

Кандидати, які мають ступінь бакалавра чотири- або п'ятирічного університету з мовленнєвої патології, фізіотерапії або трудотерапії з доступом до вищої освіти, як-от програма з відзнакою, що веде до кандидата наук, також мають право на цю магістерську програму.

Усі заявки будуть оцінені приймальною комісією, міжнародні студенти повинні пройти процедуру адміністративного обстеження приймальної комісії KU Leuven .

Студенти повинні виявляти знання усної та письмової англійської мови.

Карєрні можливості

Як деглутолог, ви будете працевлаштованим відразу, який зможе доглядати за пацієнтами будь-якого віку, які страждають дисфагією, ковтання яких може бути порушено різними основними медичними патологіями, такими як недоношеність, церебральний параліч, інсульт, рак голови та шиї. , нейродегенеративні захворювання, розлади верхнього шлунково-кишкового тракту тощо.

Деглютологи знаходять кар’єру в галузі наук про життя в найширшому розумінні, включаючи охорону здоров'я, наукові установи та промисловість. Зростаюча потреба деглутологів у медичній допомозі та науці забезпечує велику різноманітність можливостей працевлаштування в клінічних та прикладних дослідженнях.

Почніть свою кар’єру під час навчання

Під час бакалаврської та магістерської програми ви вже можете сформувати власний профіль, обравши певну спеціалізацію, навчаючись за кордоном (Еразм), займаючись працевлаштуванням або розпочавши власну справу.

Центр кар’єри студентів радий поставити вас на правильний шлях до першого досвіду роботи. Центр також навчає вас у пошуку цікавої роботи та допомагає вам на співбесіді з роботою. Для студентів, які хочуть відкрити власну справу, KU Leuven також має Lcie, спільноту KU Leuven яка заохочує студентів до інноваційних та підприємницьких ідей.

Не знаєте, з чого почати? Бази даних Центру кар'єри студентів містять пропозиції щодо роботи, волонтерської роботи, інноваційних проектів та роботи студентів. Ви також можете відвідати одне із заходів, організованих Центром кар’єри.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Детальніше

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу