Майстер з медицини та хірургії

Загальні відомості

Опис програми

Магістерська програма з медицини та хірургії - Огляд

Ця нова міжнародна магістерська програма з медицини та хірургії, що викладається англійською мовою, використовує мультидисциплінарний підхід для підготовки студентів до того, щоб вони стали лікарями, які практикують у різноманітному біомедично-соціальному середовищі з міждисциплінарними та міжкультурними професійними навичками. Відповідно до керівних принципів Campus Bio-Medico University of Rome на Campus Bio-Medico University of Rome , викладання повністю орієнтоване на пацієнтів та орієнтоване на громаду.

Глибоке знання етичних питань застосовується до використання передових медичних технологій для просування охорони здоров'я за допомогою гуманістичного підходу. Забезпечуючи навчання з сильним міжнародним культурним компонентом, програма враховує особливості, що характеризують сьогодні багатоетнічне суспільство з його величезним мігрантським населенням, приділяючи особливу увагу різноманіттю та цінності міжрелігійного діалогу, створюючи основу для розуміння культурних питань, впливають на медичних працівників.

Європейські та міжнародні стандарти

Основний зміст програми повністю інтегрує європейські специфікації для світових стандартів у медичній освіті, визначені відповідно до Всесвітньої федерації медичної освіти щодо міжнародних основних стандартів та розвитку якості біомедичної освіти (WFME Office, University of Copenhagen, 2007) та Медична освіта WFME Глобальні стандарти поліпшення якості - перегляд 2015 року (Офіс WFME Ferney-Voltaire, Франція, Копенгаген, Данія 2015).

Навіщо вчитися в UCBM

Наша місія: Наука віддана людському життю

Campus Bio-Medico University of Rome пропонує студентам динамічний досвід навчання, який підтримує культурне, професійне та особистісне зростання, одночасно сприяючи набуттю компетенцій у дусі обслуговування.

Вона пропонує навчальне середовище, де викладання, дослідження та охорона здоров'я відбуваються в інтегрованих структурах, де добробут індивідуума є кінцевою метою всіх видів діяльності, а навчання розвивається за допомогою міждисциплінарного підходу до наук і досліджень у всіх галузях пов'язані з доглядом за хворими.

Видатні особливості програми в медицині та хірургії
 • Міжпрофесійна освіта: розвиток розуміння того, як медичні умови впливають на пацієнтів та їх соціальне та сімейне середовище.
 • Тверда підготовка в фундаментальних науках: забезпечення широкого знання біологічно складних структур і функцій організму людини в нормальних умовах.
 • Тверда підготовка в галузі наук про людину (антропологія, етика та біоетика): надання знань про різноманітні культури, які складають соціальне середовище, що є вирішальним для лікарів у багатонаціональному суспільстві, що постійно і швидко розвивається.
 • Особлива увага приділяється клінічним навичкам: розробці аналітичних та навичок вирішення проблем у медичній практиці.
 • Особлива увага до «екологічних» навичок: розвиток у студентів здатності оцінювати екологічний, політичний та професійний вплив здоров'я та хвороб; оцінювати медичну службу, її ефективність та її вплив в економічному плані, зокрема, вимірюючи її вартість як співвідношення між витратами та очікуваними вигодами.
 • Особлива увага приділяється поперечним м'яким навичкам: розробці та консолідації навичок самостійного навчання та самооцінки, навичок управління часом, планування та організаційних навичок.
 • Постійний професійний розвиток: розвиток звички до систематичного оновлення знань і навичок.

Методи навчання

Навчання на основі проблем

Навчання здійснюється через проблемне навчання (PBL). Цей метод навчання використовує складні проблеми реального світу як засіб стимулювання вивчення студентами теоретичних концепцій і принципів, а не прямого представлення фактів і концепцій. Студенти розробляють безліч основних навичок, необхідних для лікарів, таких як критичне мислення, вирішення проблем і навички спілкування. PBL надає можливості для роботи в групах, пошук і оцінювання дослідницьких матеріалів і навчання протягом усього життя.

Весь навчальний процес цієї високо інтегрованої академічної програми, починаючи з планування уроків і розробки навчальних програм, орієнтований на студента. Студенти починають свою професійну підготовку на самому початку програми шляхом постійного контакту з пацієнтами та колегами, отже, не тільки будують довіру, але й навчаються самостійно працювати. Студенти отримують міцні основи в науковій методології, статистичному аналізі та практиці доказової медицини (ДМ). Студенти отримують прямий доступ до онлайнових ресурсів через відповідним чином обрані комп'ютерні програми. Прямий доступ розвиває їхню здатність до використання основних дослідницьких інструментів, а вибрані програми сприяють їх розумінню відповідних методів для вирішення проблем дослідження.

Програма

Європейська кредитна система

6-річна програма надає в цілому 360 ECTS (Європейську систему переказу та накопичення кредитів), з яких понад 60 призначені для навчальних заходів, спрямованих на розвиток конкретних професійних навичок.

Програма, організована за 12 семестрів, пропонує 19 інтегрованих курсів: основи фундаментальної науки (5 курсів); основи медицини (4 курси); медична статистика та епідеміологія (1 курс); клінічна медицина (8 курсів); серцево-судинні надзвичайні ситуації (1 курс). Курси, засновані на принципах клінічної методології, приділяють пильну увагу унікальності кожного пацієнта та його потреб, приділяючи особливу увагу персоналізованому лікуванню.

Курси з патології, фармакології та діагностичної томографії викладаються одночасно протягом 3-го, 4-го і 5-го років для інтеграції вивчення різних захворювань у вбудовану модель, застосовуючи знання відповідних діагностичних і терапевтичних практик. Через ці інтегровані курси студенти поступово знайомляться з поняттями міждисциплінарного підходу, міжпрофесіоналізму, економіки охорони здоров'я, соціальної відповідальності лікаря та освіти пацієнтів, особливо щодо профілактики захворювань.

Шостий рік повністю присвячений підготовці в лікарні та інших структурах охорони здоров'я в регіоні Лаціо. Програма закінчується дисертацією на тему, обрану студентом, яка подається до експертної комісії.

Прийом: Медицина та хірургія - для громадян, які не є членами ЄС - 2020/2021 навчальний рік

(для неєвропейських громадян, які не проживають в Італії)

Подання заявок
 • Відкриття онлайн-реєстрації: 5 грудня 2020 року
 • Закриття онлайн-реєстрації: 7 березня 2020 р., 13:00 (GMT 2)
 • Дата співбесіди (також віддалено): 13 березня 2020 року
 • Результати: 30 березня 2020 року

Вимоги до доступу: тест BMAT

Для отримання додаткової інформації див. Порядок зарахування .

Студентське життя

Універсальний досвід університету

Однією з основних цінностей Campus Bio-Medico University of Rome є центральність людської особистості, яка розглядається в цілому: академічна майстерність, етичний профіль та людські цінності. З цієї причини університет завжди пропонував численні культурні, спортивні та соціальні заходи як засіб для розширення особистих знань, зміцнення внутрішніх стосунків та життя університету, обговорення поточних справ та виховання нових інтересів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Campus Bio-Medico University of Rome was established in 1993 with the cultural aim of restoring to the biomedical sciences the value of human life and the person as their central focus. Young peop ... Детальніше

The Campus Bio-Medico University of Rome was established in 1993 with the cultural aim of restoring to the biomedical sciences the value of human life and the person as their central focus. Young people are offered a cultural, professional and human-oriented programme of academic formation founded on the unity of the various disciplines according to the notion of University as a community of students and teachers. An integral part of this project is the Campus Bio-Medico University Hospital, where the dimension of human service comes into full play, in the particular experience of illness and disease. The Rome Biomedical Campus University is a legally recognized private University (Ministerial Decree of 31 October 1991). Згорнути