Майстер клінічної психології дитини та підлітків

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про

Як розвиваються діти та підлітки? Як виникають емоційні та поведінкові порушення, і як їх можна запобігти? Як ви можете використовувати наукові знання, щоб порадити школам? У магістерській програмі "Клінічна психологія дитини та підлітків" ви дізнаєтеся, як застосовувати свої знання з психології розвитку в клінічній практиці.

Догляд, лікування та підтримка

Під час цієї однорічної магістерської програми ви дізнаєтеся про психологічну допомогу, лікування та підтримку дітей та молоді. Ми також розглянемо, як політика та інститути можуть сприяти розвитку дитини.

Як дитина та молодіжний психолог, ви навчитеся:

 • систематичні зміни протягом життя дитини;
 • процеси розвитку, які лежать в основі та враховують ці зміни;
 • соціальний контекст змін у розвитку.

Ви також будете вивчати знання та навички для оцінки (діагностики), лікування (втручання) та запобігання проблемному розвитку молоді.

Соціальні проблеми

Окрім цих тем, ви також дізнаєтеся про відповідні соціальні проблеми, такі як:

 • залякування та його запобігання
 • злочинна поведінка неповнолітніх

Науково-керований

Ця програма пропонується різними групами кафедр, які проводять дослідження на:

 • соціальний пізнавальний розвиток (проф. Сандер Томас)
 • соціальний та особистісний розвиток (професор Марсель ван Акен)
 • біологічна психологія розвитку та психопатологія розвитку (проф. Шантал Кемнер)

Дослідники з цих програм навчають курси та контролюють студентами дисертації. Студенти також мають можливість брати участь у своїх дослідницьких проектах як асистенти-дослідники.

Навчіться виходити за межі психології

Для запобігання та подолання психосоціальних проблем у дітей та молоді потрібні різні перспективи: педагогічні, медичні, освітні та, іноді, правові. Тому студенти цієї програми магістра навчаться розглядати ці "непсихологічні" фактори. Ви також можете поступити на факультативні курси в інших сферах навчання. Якщо ви проводите клінічну інтернатуру, ви можете працювати як частина багатопрофільної команди разом з дитячими психіатрами, соціальними психіатрами, соціальними працівниками та внутрішніми наставниками.

Стажування

Програма магістра складається таким чином, що ви можете розпочати стажування безпосередньо у вересні. Якщо ви вирішите взяти участь у нашій програмі магістра, то важливо, щоб ви почали шукати стажування вчасно. Поступово важче знайти стажування, якщо ти почнеш застосовуватись пізніше в році. Перейдіть на сторінку програми навчання, щоб дізнатись більше про стажування.

Для отримання інформації про процедури стажування та подання заявки, будь ласка, зв'яжіться з координатором стажування на stagecoordinatiekj@uu.nl якомога швидше після вступу в магістерську програму.

Мета програми

Ви перетворитесь на вченого-практикуючого, здатного змінити практику психології дітей та підлітків, прив'язавши знання, отримані на теоретичних курсах, до практичного досвіду, отриманого під час стажування. Ця програма магістра готує вас до кар'єри в якості постачальника послуг, діагностика або консультанта з питань політики. Ви також можете продовжувати навчання, оскільки ця програма відповідає за вашу (у Нідерландах) пост-академічну освіту як клінічного психолога, шкільного психолога та процесу реєстрації для НІП Психолог з дітей та молоді / NIP Registered Psychologist / Child and Youth .

NIP Basic Psychodiagnostics Registration (BAPD)

Залежно від вашої попередньої освіти, після закінчення цієї магістерської програми, ви можете продовжувати навчання і:

 • заробіть реєстрацію базової психодіагностики (BAPD) (голландською мовою) з NIP (голландська асоціація психологів-психологів);
 • відповідає вимогам до вступу в програму підготовки психологів охорони здоров'я (у Нідерландах).

Кар'єрні перспективи

ДО РИНОК РОБОТИ

Після того як ви закінчите магістерську програму, ви зможете працювати в професійній галузі на академічному рівні. Це може включати нагляд та лікування дітей та молоді, але може також включати розробку політики. Крім того, ви можете вирішити продовжити навчання та заробити реєстрацію.

Потенційні кар'єри включають:

 • клінічний дитячий та підлітковий психолог
 • консультант з питань політики

Потенційними роботодавцями є:

 • муніципальні заклади психічного здоров'я або молодіжної допомоги
 • навчальний заклад або служба шкільного нагляду
 • муніципальні або провінційні організації

Що тягне за собою робота?

Ви можете знайти роботу в галузі діагностики або охорони психічного здоров’я, але ви також можете знайти посаду консультанта або помічника з питань політики. Підтримка якості життя та заохочення здорового психічного розвитку також стають все більш важливими сферами діяльності.

ПРОДОЛЖЕННЯ НАВЧАННЯ

Для того, щоб мати можливість працювати незалежним психологом, вам зазвичай знадобиться післядипломна освіта клінічного психолога або дитячого та юнацького психолога НІП. Професійна асоціація Нідерландської асоціації психологів (NIP ) видає рекомендації щодо цих сертифікатів.

Реєстрація базової психодиагностики NIP (BAPD)
В рамках цієї магістерської програми ви маєте можливість виконати вимоги до реєстрації базової психодиагностики NIP ( BAPD голландською мовою). Для того, щоб вас розглянули на облік, ви повинні придбати достатній досвід роботи з психодіагностикою під час стажування. Це означає, що під час стажування ви маєте накопичити принаймні 200 годин досвіду діагностики, а у звіті про стажування ви маєте надати три приклади діагностики, які ви виконали.

Клінічний психолог
Якщо ви сподіваєтесь почати кар'єру в галузі охорони здоров'я (психіатрія, GGZ, лікарні чи догляд за молоддю), ця магістерська програма готує вас до вступу на професійну навчальну програму охорони здоров’я психолога (голландською мовою: GZ-opleiding ). Для того, щоб мати право на участь, ви повинні мати достатньо діагностичних та лікувальних контактів з клієнтами та клієнтськими системами під час стажування. Після реєстрації як сертифікований психолог охорони здоров’я, ви зможете записатися на навчальну програму клінічного психолога (голландською).

Реєстрація дитячого та юнацького психолога NIP та навчальна програма аспірантури «Шкільний психолог»
Магістерська програма задовольняє умовам реєстрації програм сертифікації NIP для дитячого та юнацького психолога (нідерландською мовою) та програми післядипломної шкільної психології.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Детальніше

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Згорнути