Майстер медсестер - практика медсестри

Загальні відомості

Опис програми

Програма лікаря-медсестри MN (MN-NP) готує практикуючих медсестер до роботи в умовах первинної медичної допомоги. Випускники оцінюють, діагностують та лікують загальні та передбачувані умови протягом усього життя та мають право подавати заявку на реєстрацію в якості практикуючої медсестри (сім'ї) в Британській Колумбії. Кандидати повинні відповідати загальним вимогам факультету аспірантури та докторантури UBC , провести поточну реєстрацію в якості зареєстрованої медсестри в Британській Колумбії та пройти мінімум три роки клінічної практики в якості зареєстрованої медсестри.

Ми шукаємо заявників із продемонстрованим клінічним досвідом та автономними діями. Згідно з професійними та нормативними вимогами, пов'язаними з розвиненою практикою сестринської справи, програма МН-НП зазвичай складається з 56 кредитів курсових робіт, об'єднуючи 9 кредитів курсів теоретичних дисциплін (основні вимоги програми MSN), до 44 кредитів первинної медико-санітарної допомоги теорія та практика, а також 3-кредит, що завершується науковим проектом.

UBC курс магістра Університетської медичної сестринської практики, що працює на повному робочому місці, повністю готує вас до практики медперсоналу спільно та автономно у сфері первинної медико-санітарної допомоги.

Отримати навички та знання, щоб взяти лідерство у відповідь на канадські питання та потреби в охороні здоров'я та вдосконалення практики первинної медичної допомоги.

Що робить програму унікальною?

Університетська школа UBC , спеціаліст з догляду за медсестрою (MN-NP) пропонує навчання в спільноті професорів та лікарів-фахівців у сфері первинної медичної допомоги. Ця дворічна повна зайнятість на кампусі програма веде до ступеня магістра медсестер і визнана Колегією зареєстрованих медсестер Британської Колумбії. Завершення програми створює право на отримання ліцензії як лікаря-медсестри в Британії.

Випускники нашої програми UBC MN-NP користуються попитом органами охорони здоров'я для практичної роботи як у громадських, так і в лікарняних закладах. Вони добре підготовлені для спільної та автономної практики в умовах первинної медичної допомоги та ведуть у тлумаченні та застосуванні нових знань, породжених для покращення практики.

Чому UBC MN-NP?

  • Стати досвідченим медсестром, який вміє оцінювати, діагностувати та лікувати загальні та передбачувані стани, що виникають протягом усього життя.
  • Будьте готові практикувати спільно та автономно в умовах первинної медичної допомоги.
  • Відповідь на зміну потреб медичної допомоги канадського суспільства.
  • Інтерпретувати та застосувати нові знання, створені для покращення практики.

Процес клінічного розміщення та очікування

Планування місць розташування та процес розміщення

  • UBC тісно співпрацює з іншими програмами лікарів-медсестер (НП) та органами охорони здоров'я Всесвітньої організації охорони здоров'я для координації розташування провінцій для задоволення потреб студентів та програмних потреб. Відповідальність за розміщення акцій, збереження поточної інформації та створення мереж розподіляється між органами охорони здоров'я та навчальними закладами.
  • Використовуючи мережу практичних досліджень медичних наук (HSPnet), досвід проповідування НП проектується і вимагається за 6 до 8 місяців до початку курсів. Цей процес зафіксував дані про запитувані та підтверджені місця розташування, номери студентів, цільові місця служби охорони здоров'я та очікувані строки. Він слугує адміністративним інструментом управління для специфічних для сайту специфічних вимог щодо орієнтації та конфіденційності.

Як призначаються клінічні практичні можливості

  • Оскільки всі навчальні заклади потребують схвалення факультету та завершено Управління охорони здоров'я, процеси факультету МН-НП визначають розподіл сайтів.
  • Керівники курсів є ключовими контактами для вирішення питань або проблем.

Розуміння вчителя та досвід роботи на місцях

  • Ви маєте досвід роботи з лікарем та / або медсестрою в таких ситуаціях, як сімейна практика, спеціальні клініки, гостра допомога та охорона здоров'я.
  • Ваша підготовка до доступу до сайтів та графіків повинна включати доступ до вашого власного транспорту та передбачати роботу з пересадками та вихідними днями.
  • Після одержання наставництва, ви несете відповідальність за зв'язок з вашим наставником / сайтом для узгодження механізмів планування, включаючи будь-які новинки на сайті та керівника курсу з будь-якими змінами у вашому розкладі або відсутності.
  • Оскільки роль наставників є наставниками, учням рекомендується активно спілкуватися з вашими навчальними потребами та цілями.

Навчальні цілі та очікування ефективності

На додаток до перегляду навчальних цілей та очікуваних результатів роботи протягом тривалості вашої програми, виділіть сподівання студентів на подальші дії з наставниками, клінічними групами та під час взаємодії пацієнтів.

Варіанти кар'єри

20-місячна програма MN-NP готує студентів до навчання в державному або приватному секторі або для подальшого навчання в Ph.D. програми Випускники займають керівні посади в численних органах охорони здоров'я Канади та міжнародної спільноти як у міських, так і сільських сферах. Вони беруть активну участь у пропаганді практики НП в Британській Колумбії та готові ефективно працювати як члени спільних груп для покращення здоров'я пацієнтів.

Вимоги

TOEFL (IBT) ЗАГАЛЬНА ВИМОГА ДОПОМОГА

100

  • ibT Reading 22
  • ibT Написання 21
  • ibT Слухання 22
  • ibT Виступаючи 21

ВИМОГА ВИЩЕГО ДОПОМОГУ IELTS

7,0

  • IELTS Reading 6.5
  • Написання IELTS 6.5
  • IELTS Listening 6.5
  • IELTS Speaking 6.5
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Детальніше

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Згорнути