Майстер медсестер

Загальні відомості

Опис програми

Магістр медсестер ( MSN ) - це диплом магістра з одного до двох років, який вважається початковою освітою для викладачів медсестер та менеджерів.

Ступінь також може підготувати медичну сестру для пошуку кар'єри в якості адміністрації медсестри , експерта з питань політики у галузі охорони здоров'я , керівника клінічної медсестри , практикуючої медсестри та інших видів вдосконаленої медичної практики.

Програми зазвичай пропонують освіту в сучасних медичних сестринських спеціальностях, таких як гостра догляд , догляд за дорослими, догляд за сім'єю , геронтологія , неонатологія , паліативна допомога , педіатрична , психіатрична та акушерська допомога та гінекологія .

Витрати на навчання за програмами медсестер починаються від $ 20 000 доларів США за навчальний рік, хоча для стипендій, які працюють на високому рівні, доступні стипендії за часткою зарплати на базі IELTS (6.5) та TOEFL (90) іспитів, а також CGPA і GRE (300) або GMAT (550 ) іспитові оцінки.

Багато програм включає тренінг та практичний досвід у формі дослідницьких проектів, презентацій, лабораторної роботи та можливостей OPT та CPT .person rolling bandage on woman's left armrawpixel / Unsplash

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Згорнути