Майстер музичної терапії

Загальні відомості

Опис програми

Автономний - унікальний - керований дослідженнями

За допомогою цієї магістерської програми ми реагуємо на зростаючий попит на терапевтів, які мають право практикувати музичну терапію на власну відповідальність. Окрім подальшого розвитку музичних терапевтичних навичок, ми зосереджуємо увагу на більш глибокому вивченні практики, що проводяться дослідженнями. Метою є навчання викладачів, які є компетентними в акторських та дослідницьких роботах, які після вступу в офіційний публічний список "музичних терапевтів" несуть відповідальність за самостійну практику музичної терапії відповідно до §10 та §12 Закону про австрійську музичну терапію (MuthG, BGBl. I, № 93/2008, idgF ) мають право.


цільова група

Програма ступеня спрямована на тих, хто бажає працювати як самостійно працюючих музикантів, які належать до музичних терапевтів за Законом про австрійську музичну терапію. Випускники музичної терапії бакалаврських або дипломних програм, які зацікавлені в більш високій академічної кваліфікації і хотіли б працювати в існуючих, а також в нових областях музичної терапії, також може закінчити цей ступінь магістра.


шляху кар'єри

Науково-навчені музичні терапевти мають особливе значення для структурування професійного поля як наукової дисципліни. Після включення в список музичних терапевтів, ви також можете відкрити свою власну практику та працювати над медичним, психологічним або психотерапевтичним призначенням, зокрема в таких галузях: неврологія та нейро-реабілітація, геріатрія, психосоматика, психіатрія, паліативна медицина, інтенсивна терапія та інвалідність і затримка розвитку. Крім того, ця магістерська програма дає змогу продовжувати докторантуру.


Подробиці про дослідження

Магістерська програма "Музична терапія" в IMC FH Krems унікальна в Австрії, оскільки вона була створена відповідно до Болонських критеріїв. З одного боку, навчальна програма зосереджується на передачі дослідницьких компетенцій у клінічній сфері та, з іншого боку, на поглиблення терапевтичних компетенцій та на здатність працювати разом з іншими фахівцями у галузі охорони здоров'я.


мелірування

Ви вдосконалюєте свої музично-терапевтичні навички та займайтесь науково-практичною діяльністю. Ще одним важливим моментом є поєднання практичних терапевтичних та саморефлексивних компетенцій з науковими дослідженнями на основі потреб. Вони реалізують це з реалізацією дослідницького проекту, який займається клінічно актуальними питаннями музичної терапії.


На перший погляд
  • Тривалість: 2 роки / 4 семестри
  • Формат: позабіржовий
  • Лекція Мова: німецька
  • Ступінь: Магістр наук у галузі охорони здоров'я (MSc)
  • Початок навчання: кожні два роки у вересні
  • Вартість навчання: 363,36 євро за семестр для громадян ЄС / ЄЕЗ


Для більш детальної інформації теж

  • Вимоги щодо доступу,
  • Процедура прийому,
  • Дати та терміни і
  • Інтернет додатки

ми маємо на увазі наш веб-сайт www.fh-krems.ac.at .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globa ... Детальніше

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Згорнути