Майстер міжвузівського розкриття наркотиків (спільно з CEU San Pablo та UAH)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістра: href = "https://www.ucm.es/descubntación_de_farmacos

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні консультації: пан Хосе Карлос Менендес Рамос (координатор). Електронна пошта: josecm@ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.

 • Кількість нових місць для входу: 25
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Магістр міжвузівського розкриття наркотиків - це курс університетської підготовки, який спрямований на випускників фармації, хімії та інших ступенів, що входять до напрямків наук про здоров'я та експериментальних наук, які хочуть зосередитись на науково-дослідницькій діяльності та виявленні наркотиків у цій галузі. фармацевтичних та інших компаній або державних або приватних дослідницьких організацій. Підготовка фахівців у цій галузі є важливою для процесу досліджень, розвитку та інновацій, який характеризує найбільш розвинені суспільства.

Університети, що беруть участь, Універсідад Комплутенс, Сан-Пабло-CEU та Алкала , третя група фармацевтичних факультетів, що існують у САМ, а також мають співпрацю різних інститутів ЦСІП, включаючи інститути медичної хімії та органічної хімії та Центр біологічних досліджень. Протягом років, в яких розроблена докторська програма, також брали участь кілька провідних фармацевтичних компаній, які продовжуватимуть свою участь у магістратурі.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

607202

Дизайн наркотиків

Обов'язковий

6,0

Так

607205

Школа виявлення наркотиків та медичної хімії

Обов'язковий

6,0

Так

607207

Стратегії синтезу лікарських засобів

Обов'язковий

6,0

Так

607209

Методології структурного визначення лікарських засобів та вивчення явищ розпізнавання

Необов'язково

6,0

Так

607210

Передові аналітичні методи у виявленні наркотиків

Необов'язково

3.0

Так

607203

Натуральні продукти у відкритті наркотиків

Необов'язково

3.0

Так

607204

Комбінаторна хімія

Необов'язково

3.0

Так

607201

Передова медична хімія

Обов'язковий

6,0

Так

607208

Синтез гетероциклічних препаратів

Необов'язково

6,0

Так

607211

Передові біоаналітичні методи

Необов'язково

3.0

Так

607212

Магістерська дисертація

Кінець магістерського проекту 18.0 Так

мети

Основна мета цієї магістерської програми міжвузівського університету - забезпечити підвищення кваліфікації у галузі наркотиків. Цей ступінь магістра університету дозволить студентам отримати доступ до докторантури, що дозволить їм вступити в наукову кар'єру, а з іншого боку, дозволить їм отримати безпосереднє працевлаштування у фармацевтичній галузі. Ці цілі будуть досягнуті завдяки посиленій та доповненій теоретичній підготовці з проектування, синтезу, вивчення та характеристики біоактивних сполук, лабораторними практиками та практикумами, включаючи експериментальну магістерську дисертацію, та більш безпосереднім контактом з фармацевтичними компаніями. через відвідування та зі Школою виявлення наркотиків.

одержувачі

Курс, орієнтований на випускників фармації, хімії та інших ступенів, що входять до напрямків наук про здоров'я та наук, які хочуть зосередитись на дослідженні та виявленні лікарських засобів у фармацевтичній промисловості та інших суміжних компаніях, а також в громадських організаціях або приватне розслідування.

Чому навчатися цьому майстру?

Ступінь магістра університету охоплює весь процес виявлення наркотиків, а також деякі етапи його розвитку. Як державні, так і приватні базові дослідницькі центри та університети дуже цінують багатопрофільну підготовку, яку надає магістр. Але без сумніву, найбільше зацікавлені випускники саме галузі фармацевтичної промисловості та малої галузі високих технологічних та біотехнологічних інновацій, про що свідчить підтримка, яку вони вже надали магістрату університету.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або проводити під час курсу, в якому попередня реєстрація досліджень вела до отримання будь-якого з попередніх ступенів і була в змозі довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути