Майстер охорони здоров'я Лідерство

Загальні відомості

Опис програми

* Система додатків відкривається 1 січня 2020 року

Майстер лідерства та політики в галузі охорони здоров'я (MHLP) у клінічній освіті - для медичних працівників, які хочуть розвивати свої знання в аналізі тенденцій практики та розробки та надання клінічної освіти для вирішення нових тенденцій.

Секторе охорони здоров'я виникають безпрецедентні зміни внаслідок нових технологій, нових підходів до надання допомоги та зміни демографічних характеристик. Існує надзвичайна потреба у високопрофесійних клінічних педагогах, які вміють аналізувати тенденції практики, визначати потреби у навчанні та розробляти стратегії навчання для вирішення вимог у широкому колі контекстів клінічної практики.

Як клінічний педагог, ви є ключовим членом команди лідерства. Ви повинні мати міцне обґрунтування досвіду клінічної практики, і ви повинні вести, керувати та надихати команд. Завдяки подвійному фокусу на зміцненні ваших навичок у технічних аспектах клінічної освіти та поглибленні вашої лідерської якості, ця програма допоможе вам проникнути у вашу кар'єру в нових напрямках.

MHLP - це 12-місячний курс, починаючи з січня. Хоча 60 відсотків ваших курсів клінічної освіти зосередитимуться на вашої технічної спеціалізації, решта 40 відсотків - курси з розвитку лідерства, які підвищать ваш бізнес, комунікації та вміння людей. Доставка курсів менеджменту та лідерства ведеться у партнерстві з бізнес-школою Саудера UBC .

Що робить цю програму унікальною?

Це займе всього 12 місяців для завершення програми та отримання ступеня MHLP. Починаючи з січня, в програмі "Клінічна освіта" ви:

 • Поглибте свої технічні навички
 • Посилюйте свої бізнес-навички
 • Розвивайтеся як лідер
 • Співпрацюйте з партнерами у галузі

Студенти MHLP повинні мати професійний досвід перед початком програми. Це означає, що ви станете частиною зрілої студентської когорти з різноманітними професійними та кар'єрними враженнями, які можна використовувати, коли ви співпрацюєте над проектами один з одним. Доступ до такого різноманіття знань та досвіду має важливе значення для вашого розвитку.

Переваги ступеня

Майстер ліцензування та політики в галузі охорони здоров'я (MHLP) від UBC дає вам повноваження та знання, щоб впевнено перейти на більш відповідальну позицію або перейти в нову сферу охорони здоров'я.

Дослідіть найкращі практики в клінічній освіті

Курси клінічного виховання - суворе поєднання теорії та практики, основаної на доказах. Ви дізнаєтеся, як розвивати освітні стратегії, щоб підтримувати зміни в рамках практики, і забезпечувати, щоб клініцисти в межах вашої організації охорони здоров'я відповідали стандартам практики та акредитації в різних дисциплінах.

Дізнайтеся мову бізнесу

Клінічних знань недостатньо. За допомогою курсів, що пропонуються UBC Sauder School of Business, ви отримаєте фундаментальні бізнес-навички, покращуючи розуміння широкомасштабних концепцій управління.

Розуміти і вплинути на політику

Політика охорони здоров'я визначає, як організовуються та доставляються медичні послуги. Ви дізнаєтеся, як політика охорони здоров'я інформує клінічну практику освіти та навчається, як ефективно розвивати та впливати на політику.

Стати впевненим лідером

Розвиток лідерства впроваджено по всій програмі, надаючи вам постійні можливості вести команди та проекти та посилювати навички міжособистісного спілкування.

Здобути професійний магістр з університету світового класу

UBC - це один із 40 провідних університетів світу, а його програми та професори мають глобальну репутацію за краще. Факультет прикладної науки є батьківщиною одного з провідних медсестер в Північній Америці з значними сильними сторонами в області клінічної освіти та допомоги літнім людям.

UBC Sauder School of Business займає перше місце в Канаді і 38-е місце у світі для досліджень бізнесу та менеджменту, і школа відома своєю прихильністю до суворого, релевантного та досвідного навчання.

Розширюйте свою мережу

Будучи студентом програми MHLP у програмі "Клінічна освіта", ви будете розширювати свою особисту та професійну мережу за допомогою:

 • навчання від всесвітньо відомих викладачів - медичних працівників, відомих своєю досконалістю в галузі досліджень та викладання
 • навчаючись разом з мотивами однолітків, які приносять різноманітний досвід роботи та перспективи програми
 • проведення бізнес-курсів зі студентами інших професійних аспірантів на факультеті прикладних наук - задіяних та амбітних професіоналів в MHLP в програмі літніх людей та студентів у міждисциплінарному програмі "Магістр інженерного лідерства" (MEL)

Йти далі

Клінічні вихователі, які глибоко розуміють найкращі практики в галузі освіти та знайомі з діловими концепціями, можуть позитивно впливати на зміни в кар'єрі та їх організаціях. Наші випускники матимуть знання та досвід, щоб впевнено переміститися в шукані позиції та нові області медичної практики.

Загальні вимоги

 • Бакалаврат з загальним середнім показником 76%
 • Документ, що підтверджує вашу поточну громадянство (як правило, паспорт або інший документ про громадянство у вашій країні) або ваша постійна резиденція Канади

Спеціальні вимоги до програми

 • Бакалаврський професійний сертифікат (наприклад, медсестринство, соціальна робота, трудова терапія, дієтологія або медицина)
 • Три або більше років відповідного досвіду роботи

Англійська мова вимоги

Якщо ви закінчили ступінь в університеті за межами Канади, в якому англійська мова не є основною мовою навчання, ви повинні надати результати вивчення англійської мови як частини вашої заявки:

 • Якщо ви закінчили ступінь бакалавра або магістра за межами Канади в університеті, що володіє англійською мовою, ми приймемо офіційний доказ англійської мови про підвищення кваліфікації з університету, в якому зазначено, що основною мовою навчання для вашої ступеня є англійська мова.
 • Якщо ваш бакалавр чи магістр не навчаються англійською мовою, ви повинні надати дійсний бал знань англійської мови:
  • TOEFL (тест англійської мови як іноземної):
   • Мінімальний бал 90 (іспит на базі інтернету) з мінімальним компонентом складає 22 [у читанні, прослуховування] та мінімальний показник у складі 21 [письмово, говорячи]
   • Мінімальна оцінка 55 для читання, прослуховування та написання (у паперовому тестуванні), з 4,0 на Тест письмового англійського (TWE).
  • IELTS (Міжнародна служба тестування англійської мови): мінімальна сума загальної смуги - 6,5, без інших компонентів - менше 6,0 академічних (НЕ загальних) тестів IELTS
 • Тести на вивчення англійської мови повинні бути зроблені протягом останніх 24 місяців на момент подання вашої заявки. Якщо результати вашого вивчення англійської мови незабаром закінчуються, вам необхідно надати офіційні результати (крім неофіційних результатів, поданих разом із вашою онлайн-заявкою) в Університет Британської Колумбії, відділ прийому до вищих навчальних закладів (IELTS) або код 0965 (TOEFL). Офіційні результати випробовування повинні бути отримані безпосередньо від організації-емітенти до закінчення строку дії 24 місяців. Відділ не несе відповідальності за студентів, які не можуть представити свої результати після закінчення терміну їх дії.
 • Студенти повинні подати свої офіційні результати тестування безпосередньо UBC через інструкції з подання документів, щоб ваша заявка була завершена.

Варіанти кар'єри

Клінічні педагоги відіграють важливу роль у навчанні лікарів-дозвільних лікарів та забезпечення постійного професійного розвитку практикуючих фахівців. Ви будете розробляти інструменти для створення сприятливих і спільних клінічних навчальних середовищ, щоб клініцисти могли відповідати стандартам практики та забезпечувати чуйний, пацієнт-орієнтований догляд. Він очікував, що випускники будуть стежити за кар'єрою в галузі освіти для лікування пацієнтів та професіоналів, управління змінами, управління програмами служб охорони здоров'я та лідерів у підвищенні якості, безпеки та систем.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Детальніше

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Згорнути