Майстер у галузі громадського здоров'я - Лью Бруклін

Загальні відомості

Опис програми

Про

Магістр охорони здоров'я (MPH) - це програма підвищення кваліфікації для фахівців, які шукають навчання та досвід у галузі охорони здоров'я. Ця 42-кредитна програма добре вписана в місцеву громадську громадську спільноту, яка має міцні робочі відносини з громадськими організаціями та державними установами. Програма призначена для задоволення зростаючого попиту на кваліфікованих фахівців у галузі громадської охорони здоров'я та веде до різноманітних та нагороджених кар'єрних можливостей, підготовці студентів до знань та навичок генерального директора MPH. Кандидати, зацікавлені в зарахуванні до програми, повинні мати ступінь бакалавра з акредитованого коледжу чи університету і повинні відповідати академічним критеріям для вступу.

Громадське здоров'я - це наука та мистецтво, що захищає та покращує здоров'я громад (сімей, кварталів, груп населення) та глобального населення в цілому. Кожен день мільйони людей по всьому світу страждають від травм, що можуть бути запобіжними, або гострими та хронічними захворюваннями, що призводить до погіршення якості життя, а часто і до непотрібної смерті. Медичні працівники охорони здоров'я допомагають запобігти захворюванню, інвалідності та передчасній смерті завдяки протистоянню глобальним проблемам охорони здоров'я та пропаганді здорового способу життя через дослідження, політику, освітні програми, розробку та адміністрування програм та покращення доступу до медичних послуг.

Програма "Громадське здоров'я" ЛІУ є навчальним джерелом для практиків охорони здоров'я, менеджерів та лідерів у Брукліні та районі Великого Нью-Йорка. Наші випускники працюють над досягненням рівноправних систем охорони здоров'я, інфраструктури, навколишнього середовища та змін способу життя через медичну освіту, адвокацію та спілкування. Випускники продовжують стати кандидатами для вибору професіоналів у галузі громадського здоров'я для розробки, впровадження та оцінки систем, інфраструктури, політики, стратегій зміни навколишнього середовища та способу життя, щоб поліпшити стан здоров'я в Брукліні та зменшити та уникнути майбутніх розбіжностей у сфері здоров'я.

Місія та бачення

Наша місія: Місія Програми MPH Брукліна ЛІУ полягає у покращенні систем охорони здоров'я, інфраструктури та робочої сили таким чином, що, ймовірно, зменшить розбіжності в медичному житті району Брукліна, Нью-Йорка та ширшої національної та глобальної спільноти шляхом освіту наступного покоління компетентних та зацікавлених у галузі громадської охорони культури.

Наше бачення: випускники LLU MPH будуть кандидатами на вибори для розробки, впровадження та оцінки систем, інфраструктури, політики, екологічних та способів зміни способу життя для поліпшення стану здоров'я в Брукліні, а також зменшити та уникнути майбутніх розбіжностей у сфері здоров'я. LIU MPH буде "перейти до" місцевого академічного джерела для практиків охорони здоров'я, керівників та лідерів у Брукліні, штат Нью-Йорк, у районі Великого Нью-Йорка та у всьому світі.

Для вирішення вищезазначеної місії програми, факультет, адміністрація, студенти та співробітники Програми MPH Брукліна ЛІУ працюють за такими програмними цілями:

 • Ціль 1: Інструкція - Навчати осіб, які шукають навчання та досвід у галузі охорони навколишнього середовища через програму випускників, яка фокусується на дисциплінах громадського здоров'я з поведінкових наук, епідеміології, біостатистики, охорони навколишнього середовища та управління охороною здоров'я в місцевому та глобальному контексті.
 • Мета 2: Дослідження. Розвиток галузі охорони здоров'я за допомогою наукових досліджень та розслідувань проблем охорони здоров'я та громадського здоров'я, а також шляхом співпраці з місцевими, державними, федеральними та міжнародними партнерами.
 • Ціль 3: Служба - Покращити стан здоров'я Брукліну та ширшого місцевого та глобального співтовариства через активну участь факультету та студентів у співпраці, просвіті, адвокації та службі.

Що таке громадське здоров'я? 10 основних служб охорони здоров'я

10 основних служб охорони здоров'я описують діяльність громадської охорони здоров'я, яку повинні здійснювати всі громади:

 • Контролювати стан здоров'я для виявлення та вирішення проблем громадського здоров'я
 • Діагностувати та досліджувати проблеми зі здоров'ям та небезпеки для здоров'я в громаді
 • Інформуйте, навчайте та надішліть людям інформацію про проблеми зі здоров'ям
 • Мобілізувати партнерські зв'язки та спільні дії для виявлення та вирішення проблем зі здоров'ям
 • Розробити політику та плани, які підтримують зусилля, спрямовані на здоров'я людей та громад
 • Застосовувати закони та правила, що захищають здоров'я та забезпечують безпеку
 • Зв'яжіть людей з необхідними медичними послугами та забезпечте надання медичної допомоги, якщо вона не доступна в іншому місці
 • Забезпечте компетентну державну та персональну медичну допомогу
 • Оцініть ефективність, доступність та якість персональних та медичних послуг на рівні населення
 • Дослідження для нових поглядів та інноваційних рішень проблем зі здоров'ям
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Детальніше

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Згорнути