Майстер інноваційних технологій охорони здоров'я (Левен)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розвиток нових технологій вже давно є ключовим рушієм у просуванні сучасної охорони здоров’я. Технології, які краще дають змогу лікарям, терапевтам та іншим лікарям виявляти симптоми, проводити діагностику, проводити операції, лікувати захворювання, програмну терапію та стежити за прогресом пацієнтів.

Сьогодні існує глобальна галузь, яка розробляє новітні технології для подальшого просування сучасного медичного обслуговування. Передовий майстер інноваційних технологій охорони здоров’я має на меті сприяти цій еволюції, пропонуючи студентам можливість спеціалізуватися на цій універсальній та різноманітній галузі, де вони навчаться проектувати, розробляти та впроваджувати практичні та прагматичні технологічні рішення для галузі охорони здоров’я.

Ця програма має особливий акцент на інтеграцію різних технологій та методологій у корисні системи. Останні тенденції в застосуванні сенсорів, біоелектроніки, штучного інтелекту, робототехніки та програм охорони здоров'я поєднуються, щоб надихнути студентів на осмислення та реалізацію нових інтегрованих рішень, які можуть бути протестовані та використані пацієнтами та медичними працівниками.

Програма

Професійний магістр наук з інноваційної інженерії охорони здоров’я - це однорічна програма, що відповідає 60 ECTS.

Він складається з восьми курсових одиниць:

  • Один курс на організм людини
  • Чотири курси з інженерними технологіями
  • Один з питань підприємництва
  • Один проект, заснований на команді
  • Магістерська робота поєднується зі стажуванням

Кар'єра перспективи

Останні науково-технічні досягнення в галузі охорони здоров'я створили численні нові ролі, функції та можливості роботи в компаніях з медичних технологій, інститутах охорони здоров’я, лікарнях та науково-дослідних центрах. До них належать такі сфери, як управління ідентичністю пацієнтів, мобільність охорони здоров’я та бізнес-розвідка, прикладні медичні дослідження, проектування, розробка та тестування прототипів та установок та конфігурація медичних інструментів тощо.

У галузі оцінки технологій охорони здоров'я (HTA) зростає попит на експертів на надання розробникам політик доказової інформації щодо медичних, економічних, організаційних, соціальних та етичних питань, пов'язаних із використанням медичних технологій.

Стипендії

Група T - Академія, приватна організація, приналежна до KU Leuven , надає деякі стипендії, що охоплюють: вартість навчання, проїзд, житло та проживання в Лювені.

Стипендії присуджуються молодим яскравим співробітникам міжнародних університетів-партнерів, спрямованих на розвиток доступних технологій охорони здоров'я в менш заможних регіонах.

Вимоги до прийому

Розширений магістр наук про інноваційні технології охорони здоров’я орієнтований на студентів, які закінчили магістерську програму з (біо) інженерної технології або еквівалента. Прийом заснований на процедурі відбору, яка включає співбесіду.

Кандидати зобов’язані подати заявку, яка містить резюме, навчальні досягнення, мотиваційний лист та підтвердження знання англійської мови. Міжнародні студенти повинні спочатку подати заявку на програму через службу прийому KU Leuven .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Детальніше

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу