Мануальна терапія - професійні дослідження

Загальні відомості

Опис програми

Як відомо, немає хіропрактика освіти в норв ау, і норвезькі студенти повинні виїжджати за кордон. Наше нове дослідження являє собою поєднання одного року медицини студентів в Bjørknes коледжі і чотири роки в Університеті Мердока в Перті. Це фантастична можливість для тих, хто хоче стати мануальним терапевтом.

Медичний фонд є відкритою програмою, в якій можна застосувати всі загальне визнання. Для того, щоб отримати ще в другій рік хіропрактика освіту в Австралії, повинні відповідати таким вимогам:

  • щонайменше, 4 за своїм характером, вирізані з VG
  • по крайней мере 4 в двох науки (біології та хімії рекомендується)
  • щонайменше, С у всіх оглядах підстави медицини
  • семестр в Австралії в лютому кожного року.


Рік в Осло


Перший рік навчання є основою вивчення медицини. Це дослідження дає 60 кредитів і є незалежним один рік програми. Деякі зі студентів в класі мають намір продовжувати хіропрактика програми, але не всі. Є також багато, які приймають цей курс, щоб вивчити основи медичних наук, набирати очки, і може запитувати додаткові дослідження в акупунктурі, медицині або аналогічної.

Все навчання в коледжі Bjørknes на вулиці Lovisenberg 13. Програма до трьох повних днів навчання, і два дні для їх власних досліджень. Деякі зі студентів використовувати ці два дні, щоб займатися наукою предметів в Bjørknes Privatskole. Це також можливість для хіропрактика студентів, яким необхідно поліпшити свою науку.

Чотири роки в Австралії


Після заповнення та проходження основи медицини є наступним кроком в Австралії. Оскільки Австралія семестр в лютому, буде шість місяців перерву студентів продовжити там. Тому осінь може бути використана, щоб взяти одну innføringsfag в статистиці (STK 1000) в Університеті Осло. Цей курс і курс, а саме введення хіропрактика, буде прийнято протягом другого року в Австралії, на додаток до інших предметів там.

Але у вас є, таким чином, можливість прийняти цей курс заздалегідь, якщо ви відповідаєте вимогам програми: 2 MX 2 MY, 3 MZ і або 3 MX, 3 MY, 3 FY, 3 KJ, 3 BI або предмета поєднання 2 KJ + 3 BT або за умови поєднання 2 БІ + 3 ОТ.

Про Murdoch University


Murdoch University затверджений норвезький хіропрактика асоціацій, і визнаний на міжнародному рівні для його хіропрактика освіти.

Мердок також займає перше місце десять років поспіль, як університет, що студенти Є дуже задоволений. Мердок приділяє велику увагу на те, кваліфікованих і знають вчителів, які займаються і мотивувати студентів.

про Перті


Розташований на західному узбережжі Австралії, який відомий своїм теплим, сонячним кліматом і прекрасними пляжами з білим піском. Район багатий naturreressurser, і серед інших речей може бути досить щасливі, щоб побачити дельфінів на круїзи в водах. Місто, яке має 1,5 мільйона жителів, має більше сонячних годин, ніж будь-який інший місто в Австралії.

Місто дуже гарне, і велика частина життя і діяльності проходять під відкритим небом. Місто розташоване на річці Swan, який пропонує багато чудових рекреаційних можливостей для жителів. За межами міста ви знайдете багато виноградників і великих природних територій. Існує гарна інфраструктура і легко пересуватися на поїзді і автобусі.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway.

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway. Згорнути