Медицина Осло-Словаччина

Загальні відомості

Опис програми

Bjørknes школа пропонує в співпраці з університету Коменського, Jessenius медичний факультет у Словаччині та факультет математики та природничих наук в університеті Осло (UIO), медична освіта з року в Осло, і п'ять років університету Коменського в Мартіні, Словаччина.

&nbsp

Чому медицина освіту в двох країнах?

Приймаючи наркотики освіта в Центральній Європі не новина для норвезьких студентів. Разом з Угорщиною та Чеській Республіці, Словаччині стало надзвичайно важливим і популярним землі норвежців. Bjørknes працював з багатьма європейськими університетами Центральної за останні 10 років і бачив зростаючий інтерес серед студентів, щоб взяти перший рік навчання на дому.

Університет Осло, Університет Коменського і коледж Bjørknes

У співпраці з найбільшим університетом Словаччини, Коменського університету та університету, пропонує Bjørknes можливість прийняти перший рік медичної освіти в Осло. Програма передбачає 60 кредитів, що означає пряме споживання 2 років медичної освіти в Коменського університет, медичний факультет Jessenius.

Додаткові Переваги

Році в Норвегії надає гарну можливість, щоб дізнатися про медичну освіту є правильний вибір освіти та кар'єри, перш ніж в кінцевому підсумку виїжджати за кордон на навчання. Вартість навчання за рік у Норвегії також дешевше, ніж перший рік навчання в Словаччині. Студенти вважаються студентами університету з правами і обов'язками нарівні з іншими студентами. Це означає, прокрутка членів студентських кафе. Програма має право на отримання позики Фонду.

Про курс

Перший рік Осло складається з 6 курсів протягом двох семестрів в цілому 60 кредитів. Навчання проводиться в Університеті Осло (Blindern) під егідою факультету математики та природничих наук. Навчання й іспити проводяться на норвезькому мовою. Крім того, постановка Bjørknes обов'язковий курс на словацькій мові, медичної термінології та курс надання першої допомоги. Деякі з цих курсів проходять англійською мовою. Див додаткову інформацію на додаток до окремих предметів.

Літо в Мартіна

Після декількох років Осло був завершений і пройшов студенти шести тижнів літа курс в Jessenius медичний факультет в Мартіні. Влітку курс заснований на анатомії та гістології. Коли року в Осло, не повністю охоплює перший рік медичної освіти в Словаччині, буде менш вразлива підходить для навчання в Мартіні, поширення по решті частини програми.

60 кредитів

Після першого року в Осло і літня школа в Мартіні успішно завершені, студенти можуть приступити безпосередньо на 2 Рік медичних досліджень у Jessenius медичного факультету, університету Коменського у вересні того ж року. Якщо один навряд чи не хочете продовжити медичну освіту в Словаччині досі досягнуто 60 кредитів, які можуть використовуватися в поєднанні з іншими вищу освіту чи отримати додаткові очки, приймаючи, наприклад, для медичної освіти в Норвегії.

Прийом

Вхідний і принаймні на 4 з класів без будь-яких додаткових пунктів, і не менше 4 англійською мовою. Крім того, такі fagkrav:

  • Хімія 1 & 2 / 2kj 3KJ
  • Фізика 1 / 2FY
  • Мат R1 або S2 / 2MX або 2MY або 3MZ
  • Біологія 1 або 2 / 2BI

Для восени 2010 року семестру може бути необхідним, щоб всі студенти повинні також пройти вступні іспити до університету Коменського, Jessenius медичного факультету протягом першого року в Осло.

Закінчення прийому заявок

Застосування до Bjørknes коледжу до 15 квітня. Ми рухомого крайній термін подачі заявок для прийому на будь вакантних місця до семестр у серпні.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway.

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway. Згорнути