Медицина Осло-Угорщини

Загальні відомості

Опис програми

Медицина Дослідження одного року в Осло, і 5 років в університеті міста Печ, Угорщина

&nbsp

Bjørknes пропозиції у співпраці з Печ університету Медичної школи в Угорщині та факультет математики та природничих наук в університеті Осло (UIO), наркоманії на один рік в Осло, і 5 років в університеті міста Печ в Угорщині.


Угорщина - популярне кампусі

&nbsp

Угорщина має один з найбільш успішних та шанованих готелів в Центральній Європі, коли мова йде тільки англійською мовою медичної освіти. Сотні норвезьких студентів уже пройшли через Bjørknes, щоб вивчати медицину в Угорщині, і більше 600 норвезьких студентів в даний час працює над своїм медичних досліджень у цій країні.

Визнані освітні установи

&nbsp

Bjørknes був ініціатором цього унікального навчального плану для проведення медичних досліджень у Норвегії та Угорщини: перший рік навчання проходить в Університеті Осло і наступні п'ять років додається у найстарішому університеті в Угорщині, Печ університет, в місті Печ на півдні Угорщини.

60 кредитів за перший рік

&nbsp

У перший рік навчання в університеті забезпечує 60 кредитів. Якщо один навряд чи не хочете продовжити після першого року в Осло, тим не менш, досягнуті 60 кредитів, які можуть використовуватися в поєднанні з іншими вищу освіту або в якості додаткової точки, приймаючи, наприклад, для медичної освіти в Норвегії.

Після декількох років Осло був успішно завершений, студенти проходять шість тижнів літа курс в університеті міста Печ в Угорщині. Після проходження навчального року в Норвегії, а також літні курси в Угорщині, продовжує студент місць на другому курсі медичної освіти в Печі.

Це ліки підходить саме мені?

&nbsp

Році в Норвегії надає гарну можливість, щоб дізнатися про медичну освіту є правильний вибір освіти та кар'єри, перш ніж в кінцевому підсумку поїздки за кордон, щоб вчитися далі. Студенти розглядати те, як студенти в університеті з правами і обов'язками нарівні з іншими студентами. В іншій частині програми, студенти були офіційно зареєстровані як студентів в університеті міста Печ, і остаточний рівень, досягнутий на цьому університеті.

&nbsp

Році в Осло - Викладання на обох університет і коледж Bjørknes

Перший рік в Осло включає в себе 6 курсів протягом двох семестрів. Курси проводяться на університеті під егідою факультету природничих наук в Університеті Осло. Навчання й іспити проводяться на норвезькому мовою.

Паралельно організувати Bjørknes коледжу обов'язкові курси на угорській мові та культурі, медичної антропології й етиці, Латинської і медичної термінології та курс першої допомоги. Деякі з цих курсів проходять англійською мовою.


Останнє оновлення Лис 2010

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway.

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway. Згорнути