Ласкаво просимо до Міжнародного літнього університету Гіссен

Проведіть літо в Серці Європи

Юридичний факультет, факультет економіки та бізнесу та медичний факультет університету Юстус-Лібіх Гіссен чекають прийому студентів з усього світу для 15-го Міжнародного літнього університету в Гіссені, Німеччина з питань інновацій та регулювання Pharma та MedTech.

Програма поєднує високоякісне навчання з широким спектром культурних і соціальних заходів.

Протягом чотирьох тижнів у Гіссені студенти вивчатимуть міждисциплінарну програму у знайомій атмосфері та зустрічаються з відмінними викладачами та практиками з усього світу. Крім того, вони будуть відвідувати курси німецької мови, які пропонуються на різних рівнях.

Студенти можуть приєднатися до наших польових поїздок до прекрасних європейських столиць, Берліна та Брюсселя , і насолодитися прекрасним німецьким пейзажем на нашій поїздці долини Рейну .
Програма завершується декількома додатковими соціальними подіями , такими як спорт, літній барбекю та розміщення в готелі з сніданком .

112234_JLU.jpg

Ключові дані

  • Дата програми: 20 липня - 17 серпня 2019 року
  • Тривалість: 4 тижні

Кредити: 3 кредити ECTS за курс для успішної здачі академічної програми 3 кредиту ECTS для успішної участі у факультативних курсах німецької мови

Теми
  • Економіка в охороні здоров'я: зв'язок економіки охорони здоров'я, інновацій та доступу до ринку
  • Медичні інновації: зв'язок глобальних викликів охорони здоров'я, підприємництва та ділової практики
  • Дигіталізація та MedTech у сфері охорони здоров'я: зв'язок цифрових рішень та конфіденційності даних
  • Закон: Поєднання прав інтелектуальної власності, регулювання сектору охорони здоров'я, прав людини та етики

Програма розроблена міждисциплінарно (економіка / фармація / MedTech / Law кожен тиждень). Тому програма стосується студентів та аспірантів, а також молодих фахівців, які мають певні знання в одній з наступних областей: право, економіка, менеджмент, медицина, фармацевтика або подібне.

  • Ціна: 1900 €

Ціна включає в себе всі матеріали курсу та додатковий список читання, курс німецької мови, проживання в загальних спальнях (готель, одна ванна) вкл. сніданок, охорона здоров'я, страхування від нещасних випадків та відповідальності, безкоштовний громадський транспорт у Гіссені, екскурсії до Брюсселя та Берліна, а також більшість громадських заходів.

Відгуки ISU Giessen

Ріші Мішра, Біотехнологія, Індія

112863_RishiMishraISU.png

"Приходьте і переживайте! Ця програма не тільки допомагає вам у вашій кар'єрі, але й у вашому житті. Це була просто суперважлива. Обов'язковий досвід".

Deborah Alcici Salomão, Арбітраж, Бразилія

112860_DeborahAlciciSalomaoISU.png

"Це насичений місяць, ви дізнаєтеся набагато більше, ніж ви очікуєте, весело провести час і зробити багато зв'язків по всьому світу. Будьте готові вийти зі своєї зони комфорту. Якщо ви маєте юридичну освіту, ви дізнаєтеся багато про науку Якщо ви в науці, ви дізнаєтеся багато чого про права інтелектуальної власності і як їх виконувати. Ах! І насолоджуйтеся екскурсіями, щоб познайомитися з Німеччиною і весело провести час зі своїми однокласниками! "

Александр Рістанич, Боснія і Герцеговина, право прав людини та права інтелектуальної власності

112858_AleksandarRistanicISU.png

"Виявилося, що програма пропонувала набагато більше, ніж просто лекції. Зустріч з різноманітним і яскравим студентським тілом з усього світу дійсно розширила мій горизонт. Ділові поїздки забезпечили нові ідеї і надихнули плани на майбутнє".

Tahreer Amro, Йорданія, медицина

112862_TahreerAmroISU.png

"Як лікар я зрозумів, що в цей час медицина перетинається з іншими секторами, такими як економіка і право, і як вона залежить від технологічного розвитку та інновацій. Тому програма МСУ в Гіссені була моїм варіантом, оскільки він представляє всі ці сфери послідовно. "

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення April 7, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Липень 20, 2019
Duration
4 Тижнів
Денне навчання
Price
1,900 EUR
включаючи проживання та екскурсії
За розташуванням
За датою
Start Date
Липень 20, 2019
End Date
Сер 17, 2019
Кінець терміну надання заяв

Липень 20, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Сер 17, 2019

About Hessen: International Summer University