Ласкаво просимо до Міжнародного літнього університету Гіссен

Проведіть літо в Серці Європи

Юридичний факультет, факультет економіки та бізнесу та медичний факультет університету Юстаса-Лібіга-Гіссен з нетерпінням чекають прийому студентів з усього світу на 16-й Міжнародний літній університет у місті Гессен, Німеччина, щодо інновацій та регулювання в Pharma і MedTech.

Програма поєднує високоякісне навчання з широким спектром культурних і соціальних заходів.

Протягом чотирьох тижнів у Гіссені студенти вивчатимуть міждисциплінарну програму у знайомій атмосфері та зустрічаються з відмінними викладачами та практиками з усього світу. Крім того, вони будуть відвідувати курси німецької мови, які пропонуються на різних рівнях.

Студенти можуть приєднатися до наших польових поїздок до прекрасних європейських столиць, Берліна та Брюсселя , і насолодитися прекрасним німецьким пейзажем на нашій поїздці долини Рейну .
Програма завершується декількома додатковими соціальними подіями , такими як спорт, літній барбекю та розміщення в готелі з сніданком .

112234_JLU.jpg

Ключові дані

  • Дата програми: 18 липня - 15 серпня 2020 року
  • Тривалість: 4 тижні

Кредити: 3 кредити ECTS за курс для успішної здачі академічної програми 3 кредиту ECTS для успішної участі у факультативних курсах німецької мови

Теми
  • Економіка в охороні здоров'я: зв'язок економіки охорони здоров'я, інновацій та доступу до ринку
  • Медичні інновації: зв'язок глобальних викликів охорони здоров'я, підприємництва та ділової практики
  • Дигіталізація та MedTech у сфері охорони здоров'я: зв'язок цифрових рішень та конфіденційності даних
  • Закон: Поєднання прав інтелектуальної власності, регулювання сектору охорони здоров'я, прав людини та етики

Програма розроблена міждисциплінарно (економіка / фармація / MedTech / Law кожен тиждень). Тому програма стосується студентів та аспірантів, а також молодих фахівців, які мають певні знання в одній з наступних областей: право, економіка, менеджмент, медицина, фармацевтика або подібне.

  • Ціна: 1900 €

Ціна включає в себе всі матеріали курсу та додатковий список читання, курс німецької мови, проживання в загальних спальнях (готель, одна ванна) вкл. сніданок, охорона здоров'я, страхування від нещасних випадків та відповідальності, безкоштовний громадський транспорт у Гіссені, екскурсії до Брюсселя та Берліна, а також більшість громадських заходів.

Відгуки ISU Giessen

Ріші Мішра, Біотехнологія, Індія

112863_RishiMishraISU.png

"Приходьте і переживайте! Ця програма не тільки допомагає вам у вашій кар'єрі, але й у вашому житті. Це була просто суперважлива. Обов'язковий досвід".

Deborah Alcici Salomão, Арбітраж, Бразилія

112860_DeborahAlciciSalomaoISU.png

"Це насичений місяць, ви дізнаєтеся набагато більше, ніж ви очікуєте, весело провести час і зробити багато зв'язків по всьому світу. Будьте готові вийти зі своєї зони комфорту. Якщо ви маєте юридичну освіту, ви дізнаєтеся багато про науку Якщо ви в науці, ви дізнаєтеся багато чого про права інтелектуальної власності і як їх виконувати. Ах! І насолоджуйтеся екскурсіями, щоб познайомитися з Німеччиною і весело провести час зі своїми однокласниками! "

Александр Рістанич, Боснія і Герцеговина, право прав людини та права інтелектуальної власності

112858_AleksandarRistanicISU.png

"Виявилося, що програма пропонувала набагато більше, ніж просто лекції. Зустріч з різноманітним і яскравим студентським тілом з усього світу дійсно розширила мій горизонт. Ділові поїздки забезпечили нові ідеї і надихнули плани на майбутнє".

Tahreer Amro, Йорданія, медицина

112862_TahreerAmroISU.png

"Як лікар я зрозумів, що в цей час медицина перетинається з іншими секторами, такими як економіка і право, і як вона залежить від технологічного розвитку та інновацій. Тому програма МСУ в Гіссені була моїм варіантом, оскільки він представляє всі ці сфери послідовно. "

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Вересень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Тижнів
Денне навчання
Price
1,900 EUR
включаючи проживання та екскурсії
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

About Hessen: International Summer University