Міжнародний магістр громадського здоров'я та екологічної стійкості

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний магістр громадського здоров'я та екологічної стійкості дає змогу професійно присвятити себе управлінню проблемами охорони здоров’я з професійним та свідомим підходом до нових проблем, пов'язаних із довкіллям, прагнучи впровадити стійкі та ефективні системи.

Він складається з маршруту безперервних навчальних модулів і розроблений для досягнення навчального курсу за поточним предметом із систематичним та регулярним присвяченням навчанню.

ЗАГАЛЬНІ ТА СПЕЦИФІЧНІ ЗАВДАННЯ

  • Передайте необхідні навички, знання та навички у сфері охорони здоров'я, навколишнього середовища та зміни клімату.
  • Визначте сучасну концепцію охорони здоров'я.
  • Забезпечити необхідні інструменти для адекватної медичної діяльності при проблемах зі здоров’ям, пов’язаних із громадським здоров’ям.
  • Навчити студентів техніці та методам, необхідним у медичній практиці в галузі охорони здоров'я.
  • Впровадити наукову методологію та процес дослідження в галузі медичної допомоги в галузі охорони здоров'я.
  • Надайте огляд переваг включення управління навколишнім середовищем у цілісне управління компанії.
  • Оприлюднити основні інструменти управління довкіллям.
  • Надайте загальні знання з методологій та процесів управління навколишнім середовищем.

ВИМОГИ ПРИХОДЖЕННЯ

Міжнародний магістр громадського здоров'я та екологічної стійкості особливо орієнтований на випускників та випускників різних соціальних та юридичних наук, а також представляє великий інтерес для інженерів та архітекторів та інших ступенів природничих та медичних наук, оскільки це забезпечує Поглиблена академічна підготовка мультидисциплінарного характеру, ідеально адаптована до потреб міжнародного ринку.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Після здачі іспиту цього магістра вони отримають диплом, виданий Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , акредитованим на 700 годин. Цей диплом буде виданий через два місяці, зарахований до складання іспиту та здачі всіх оціночних тестів та тематичних досліджень.

ТЕХНІЧНИЙ ТРУД

Ступінь магістра розрахована на завершення протягом мінімум 8 місяців і максимум 12 місяців.

МЕТОДОЛОГІЯ

Усі навчальні програми Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social використовують методологію PIDAMIS, засновану на 7 стовпах, що складають основу викладацької практики Європейського інституту:

Metodología PIDAMIS

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... Детальніше

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. Згорнути