Міжнародний магістр з охорони праці та профілактики професійних захворювань

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний майстер з охорони праці та профілактики професійних захворювань навчає студента, щоб зробити його кваліфікованим фахівцем для профілактики ризиків на робочому місці.

Він складається з маршруту безперервних навчальних модулів і розроблений для досягнення навчального курсу за поточним предметом із систематичним та регулярним присвяченням навчанню.

ОСНОВНІ ТА СЕРЕДНІ ЗАВДАННЯ

  • Передайте необхідні навички, знання та навички з охорони праці та профілактики ризиків у робочому середовищі. З іншого боку, спеціально прагне:
  • Перерахуйте основні аспекти, пов’язані з медичною допомогою при нагляді за здоров'ям.
  • Проаналізувати різні критерії працездатності при різних патологіях походження праці, професійних ризиків та фізичних, хімічних та біологічних агентів.
  • Сформулюйте різні дії, пов’язані з медичною практикою при нагляді за здоров'ям.
  • Впровадити наукову методологію та процес дослідження в галузі медичної допомоги при нагляді за здоров'ям.

ВИМОГИ ПРИХОДЖЕННЯ

Міжнародний майстер з питань охорони праці та профілактики професійних захворювань, завдяки своєму міждисциплінарному характеру, спрямований на всіх професіоналів, які зацікавлені у галузі охорони праці та здоров'я, а точніше - у запобіганні виробничих небезпек.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Після здачі іспиту цього магістра вони отримають диплом, виданий Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , акредитованим на 700 годин. Цей диплом буде виданий через два місяці, зарахований до складання іспиту та здачі всіх оціночних тестів та тематичних досліджень.

ТЕХНІЧНИЙ ТРУД

Ступінь магістра розрахована на завершення протягом мінімум 8 місяців і максимум 12 місяців.

методологія

Усі навчальні програми Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social використовують методологію PIDAMIS, засновану на 7 стовпах, що складають основу викладацької практики Європейського інституту:

Metodología PIDAMIS

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... Детальніше

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. Згорнути