Міжнародний магістр з управління здоров'ям та менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний майстер з управління та управління здоров’ям орієнтований на професіоналів, які прагнуть керувати та керувати провідними організаціями охорони здоров’я в секторі. Завдяки цьому Майстру студенти можуть набути навичок досягнення організаційного успіху за допомогою інноваційних та ефективних підходів.

Він складається з маршруту безперервних навчальних модулів і розроблений для досягнення навчального курсу за поточним предметом із систематичним та регулярним присвяченням навчанню.

ВИМОГИ ПРИХОДЖЕННЯ

Міжнародний магістр з управління здоров’ям та управління в основному орієнтований на медичний персонал та фахівців інших галузей знань, які зацікавлені в управлінні та координації організацій охорони здоров’я.

ЗАГАЛЬНІ ТА СПЕЦИФІЧНІ ЗАВДАННЯ

  • Передайте необхідні навички, знання та навички в галузі управління здоров’ям та менеджменту. З іншого боку, це виглядає конкретно:
  • Надайте студенту цілу низку методичних інструментів, які сприяють засвоєнню знань, умінь та навичок, необхідних для ефективної роботи в галузі управління здоров’ям та менеджменту.
  • Сприяти міцному формуванню, що дозволяє дати імпульс професійній кар’єрі студента.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Після того, як ви складете іспит цього майстра, ви отримаєте диплом, виданий Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , акредитованим на 700 годин. Цей диплом буде виданий через два місяці, зарахований до складання іспиту та здачі всіх оціночних тестів та тематичних досліджень.

ТУРИЧЕННЯ

Ступінь магістра розрахована на завершення протягом мінімум 8 місяців і максимум 12 місяців.

МЕТОДОЛОГІЯ

Усі навчальні програми Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social використовують методологію PIDAMIS, засновану на 7 стовпах, що складають основу викладацької практики Європейського інституту:

Metodología PIDAMIS

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... Детальніше

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. Згорнути