Міжнародний магістр нейронауки: клінічна оцінка та нейродіагностика

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний майстер з питань нейронауки: Клінічна та нейродіагностична оцінка досліджує та поглиблює сфери психології та медицини для того, щоб розробити профіль, який дозволяє оцінювати, діагностувати та втручатися у спостережувані когнітивні та нервово-поведінкові розлади у пацієнта.

Він складається з маршруту безперервних навчальних модулів і розроблений для досягнення навчального курсу за поточним предметом із систематичним та регулярним присвяченням навчанню.

ЗАГАЛЬНІ ТА СПЕЦИФІЧНІ ЗАВДАННЯ

Передайте необхідні навички, знання та навички з питань нейрології та психічного здоров'я. З іншого боку, спеціально прагне:

  • Визначте основні патологічні проблеми та процес психічного здоров'я.
  • Досягнення оптимального рівня догляду за медичними сестрами стосовно проблем зі здоров’ям у психічному здоров’ї.
  • Отримайте ефективні результати сестринського догляду за проблемами психічного здоров’я

ВИМОГИ ПРИХОДЖЕННЯ

Міжнародний магістр неврології: Клінічна та нейродіагностична оцінка орієнтована на випускників та випускників наукових наук і наук про охорону здоров’я, головним чином на тих, хто здобуває наукові ступені з біології, біохімії, фармації, медицини, ветеринарної медицини та психології, а також інших дисциплін пов'язані.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Після здачі іспиту цього магістра вони отримають диплом, виданий Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , акредитованим на 700 годин. Цей диплом буде виданий через два місяці, зарахований до складання іспиту та здачі всіх оціночних тестів та тематичних досліджень.

ТЕХНІЧНИЙ ТРУД

Ступінь магістра розрахована на завершення протягом мінімум 8 місяців і максимум 12 місяців.

МЕТОДОЛОГІЯ

Усі навчальні програми Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social використовують методологію PIDAMIS, засновану на 7 стовпах, що складають основу викладацької практики Європейського інституту:

Metodología PIDAMIS

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... Детальніше

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. Згорнути