Міжнародний магістр харчування та дієтології

Загальні відомості

Опис програми

Гарна дієта дуже допомагає забезпечити оптимальне самопочуття особистості. Це приміщення необхідно враховувати. Ось чому ми повинні виховувати та підвищувати обізнаність оточуючих людей про їх життєво важливе значення.

Сфера харчування та харчування протягом багатьох років є на задньому плані в нашому суспільстві. Йому не надано важливого значення, яке воно насправді має. В даний час у нас є система здоров’я, заснована на оздоровленні; наша профілактика повинна бути нашою першою метою, а вилікування залишити її на другому терміні. В економічному плані адекватні програми профілактики допоможуть нам зменшити поточні витрати на охорону здоров’я, здебільшого зосереджені на паліативному чи лікувальному лікуванні.

Прогрес таких наук, які підтримують харчування, таких як біохімія, молекулярна біологія, патофізіологія, токсикологія, дієтологія та броматологія, роблять харчування захоплюючою наукою для сучасної та прикладної, що також змушує нас споглядати на неї не лише науковими поглядами а й люди.

Сфера харчування та харчування впливає на все суспільство, тому вона має прямий взаємозв’язок з кількома сферами праці. У багатьох випадках ці професіонали не мають університетського ступеня, однак через свої особисті особливості або досвід вони хочуть якісної підготовки в цій галузі.

Ця Програма необхідна для доступу до ряду змісту, який буде важливим для хорошого виконання роботи в галузі харчування та прийняття найбільш своєчасного рішення у будь-який час на основі нових критеріїв харчування.


Тривалість, структура кредиту та ступінь

Орієнтовна тривалість здобуття міжнародного магістра з питань харчування та дієтології становить 2 роки.

Щодо розподілу часу, встановлено, що:

  • Будучи дистанційною програмою та не підлягаючи урокам віч-на-віч, конкретна дата початку не встановлюється, тому студент може формалізувати зарахування в будь-який час за умови, що є місця.
  • Максимальний доступний час для виконання Програми - 24 місяці. У цей проміжок часу студент повинен був пройти всі оцінки, відповідні програмі.


Стипендії

Фонд Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) періодично виділяє надзвичайний економічний предмет для навчальних стипендій FUNIBER .

Щоб подати заявку, вам потрібно лише подати заявку на стипендію на головну сторінку порталу з необхідними даними, і Оціночна комісія перевірить придатність вашої заявки на надання фінансової допомоги у формі навчальних стипендій FUNIBER .

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Детальніше

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Згорнути