Навчання в галузі лідерства та управління (стандарт)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Це навчання призначене для підтримки працівників вищого рівня, щоб вони могли задовольнити вимоги до послуг та доставки та керувати робочою силою, що встановлюється. Вищі учні будуть працювати менеджерами персоналу та / або служб загалом, у житлових та нежитлових умовах. Навчання прагне дати вам навички керування складними вимогами забезпечення якості медичного та соціального обслуговування на високому рівні. Ви розвинете свої управлінські навички та навички управління часом, щоб стати ефективним керівником.

У цьому курсі компоненти є поєднаним дипломом як про компетентність, так і про знання. Зміст курсу подається разом із груповими сесіями, які викладаються, деяким вмістом в Інтернеті та високим рівнем підтримки, що допоможе вам досягти успіху.

Курс складається як з обов’язкових, так і з факультативних одиниць. Необов’язкові одиниці спеціально стосуватимуться вашого догляду, щоб максимізувати ваш навчальний вплив на робочому місці.

Теми, висвітлені в групі обов’язкових одиниць, включають:

Сприяння професійному розвитку

Відстоювання рівності, різноманітності та включеності

Захист та захист вразливих дорослих

Набір та підбір

Ведіть особистісно орієнтовану практику

Додаткові одиниці включають широкий спектр предметів:

Управління фізичними ресурсами

Розуміння того, як керувати командою

Управління доміцинальними службами

Провідне управління переходами

Розробка положень про підтримку сім'ї

Підтримка людей наприкінці життя

Підтримка людей з різними станами та / або вадами

Додаткові блоки, поєднані з ядром, розроблені, щоб дозволити вам персоналізувати цю кваліфікацію високого рівня відповідно до потреб вашого налаштування. Ви розвинете передатні та відповідні навички для сучасного сектору охорони здоров’я та соціального обслуговування.

Як підмайстер, вам також потрібно буде закінчити математику та англійську мову до класу 4 або рівня 2 до кінця програми, якщо це ще не вдалося. (Ви повинні мати змогу підтвердити будь-які попередні оцінки, якщо це так). Математика та англійська мова становитимуть частину вашої навчальної програми поєднанням онлайн-допоміжних матеріалів та занять, якщо це необхідно.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowled ... Детальніше

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowledge, and skills of individuals, communities, and businesses in Devon and beyond. Згорнути