Науковий фонд здоров'я року

Загальні відомості

Опис програми

Фонд Health Science Foundation Year - це програма, розроблена Universidad Europea de Madrid, через яку здоров'я може відкрити своє справжнє покликання та допомогти вам вирішити свою майбутню кар'єру як стоматолога, фармацевтики, біотехнолога, медсестри, фізіотерапевта чи психолога.

Метою даної програми є ознайомлення з основними знаннями наук про здоров'я за допомогою ключових предметів, таких як клітинна біологія та генетика, анатомія людини, фізіопатологія та біостатистика. Основний матеріал для різних ступенів кваліфікації в галузі наук про здоров'я, що відповідає структурі, функціонуванню і поведінці людського організму, а також методології інформаційного аналізу та наукової продукції.

Ви також почнете розвивати навички та здібності, які є ключовими для вашого професійного майбутнього у секторі охорони здоров'я: навички психології та спілкування, навички управління та управління групою. Ви покращите свій рівень англійської або іспанської мови за допомогою мовного матеріалу в залежності від групи, на яку ви підписуєтеся, а також дізнаєтеся про медичну термінологію.

Ви зможете дізнатись про своє справжнє здоров'я за допомогою модуля моделювання, оскільки ви пройдете стажування у високоякісному середовищі моделювання в установах із сучасною технологією, які є піонерами в Іспанії. Ви завжди будете керуватися факультетом професорів з великим професійним та освітнім досвідом. Деякі з предметів у цій програмі можуть бути визнані як частина програми ступеня, яку ви закінчуєте вивчати.

Студентський профіль

Фонд Health Science Foundation Year - це програма, призначена для студентів, які на законних підставах відповідають вимогам вищої освіти та бажають вивчати медичні науки, але не знають, до якої дисципліни охорони здоров'я вони хотіли б спеціалізуватися в галузі стоматології, фармації, біотехнології, медсестер, фізичної терапії , і психологія.

Завдяки цим програмам студенти будуть ознайомитись із основними матеріалами, компетенціями та навичками в галузі наук про здоров'я та виберуть графік практичних занять, які допоможуть їм прийняти рішення щодо своєї майбутньої професії в галузі охорони здоров'я.

Міжнародний Outlook

Насолоджуйтесь деякими перевагами, які позиціонують нас як університет з чітким міжнародним фокусом: вибирайте серед двозначних ступенів з багатьма міжнародними університетами, користуйтеся стипендією Erasmus, вивчайте повністю або частково англійську мову або відвідуйте стажування за кордоном.

Ми є частиною престижної міжнародної мережі лауреатів, лідера в галузі підвищення кваліфікації, яка обслуговує більше 850 000 студентів у 30 країнах та понад 80 установах у всьому світі.

Професійні засоби вирізання краю

На Європейському Universidad Europea , нашим пріоритетом є навчання з винятково практичним підходом. Наші магістральні навчальні заклади в Мадриді, Валенсії та Канарських островах пропонують вам найкращі можливості для практичного використання своїх знань у найбільш повно обладнаних лабораторіях та використання новітніх технологій, перш ніж приєднатися до світу кар'єри. Крім того, в університетських клініках студенти Школи біомедичних наук та Школи медичних наук можуть розвивати своє практичне навчання в контакті з професійним світом.

Гарантія якості

Наша важка робота та постійна відданість академічному досвіду визнані багатьма найпрестижнішими сертифікатами якості, такими як EFQM 400 "Європейська досконалість", Quali-cert та Madrid Excelente.

Міжнародний

Студенти, які навчаються в Річному фонді охорони здоров'я, зможуть вибрати, чи хочуть вони вивчати іспанську чи англійську мову, щоб зміцнити свій рівень на обраній мові та піддавати себе необхідній термінології охорони здоров'я для майбутньої професії.

Прийом

Процес прийому для вивчення ступеня бакалавра в Universidad Europea здійснюється за допомогою кількох простих кроків, які в основному полягають у поданні певної документації, вступному іспиті та укладенню з оформленням зарахування.

Фінансова допомога

У Universidad Europea de Madrid ми маємо повну систему фінансової допомоги, яка допоможе вам платити за навчання. Деякі приклади:

  • Гнучкість в платежах
  • Щомісячні платежі
  • Допомога для швидкого оплати
  • Допомога на продовження навчання
  • Допомога для одночасних досліджень
  • Допомога для члена сім'ї в Universidad Europea

Фінансування

Universidad Europea підписав декілька угод з банками, які допоможуть вам платити за навчання.

Гранти та стипендії

У 2012-2013 рр. Студентам Universidad Europea було присуджено понад 1100 грантів та стипендій вартістю понад 5 мільйонів євро.

  • Гранти та стипендії від Європейської кар'єрні колегії в Мадриді
  • Офіційні гранти та стипендії від Міністерства освіти
  • Талановита програма видатних людей (програма ТОП)

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Детальніше

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Згорнути
Мадрид , Шанхай , Сан - Дієго , Ірвін , Валенсія , Алкобенди , Санта-Крус-де-Тенеріфе , Villaviciosa de Odón , Іспанія Інтернет , Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія + 9 Більше Менше