Онлайн магістра в галузі глобального психічного здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Коли йдеться про інвестиції, психічне здоров'я відстає від інших сфер охорони здоров'я. Це відкриває світ можливостей для пристрасних людей, які прагнуть створити стабільні стратегії для подолання розриву в лікуванні та очолити плату за психічне благополуччя. Університет Глазго визнав важливість вирішення глобального розриву в лікуванні психічного здоров'я, і завдяки цьому їхня програма відповідає глобальним цілям психічного здоров'я, встановленим Організацією Об'єднаних Націй.


Міжнародний фокус

У рамках зусиль Університету Глазго, щоб зрозуміти виклики, з якими стикаються країни з низьким рівнем доходу, вони співпрацюють з різними інституціями, включаючи Університет Руанди, щоб сприяти міжнародному світогляду програми. Разом вони прагнуть запобігти хворобам, покращити здоров'я та благополуччя, а також зменшити нерівність на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Вивчення цієї програми підкаже вас провідним дослідженням і поглядам з перших рук міжнародних експертів, які жили і працювали з психічним здоров'ям, а також експертизи з їхньої команди лекцій. Ви отримаєте інструменти, необхідні для покращення служб психічного здоров'я в будь-якій точці світу.

Дізнатися більше

Виберіть свій власний шлях

Університет Глазго пристосовує свої онлайн-курси до своїх учнів. Вони пропонують різноманітні варіанти навчання з подкастів, відео, семінарів і дискусій в реальному часі - все, що допомагає їм вчитися і досягати своїх кар'єрних цілей. Їх лекційна команда пропонує широкий спектр досвіду, від клінічної психології та соціальної роботи до антропології та права; ця різноманітність дає вам гнучкість у виборі власної лінії дослідження.

Дізнатися більше

100% онлайн, інтерактивне навчання

Вивчення в Інтернеті означає, що вам не доведеться жертвувати своєю поточною кар'єрою для того, щоб переслідувати нову. З викладанням у галузі та передовими дослідженнями, ви зможете вивчити всю програму без необхідності ступити на кампус. Ви зможете отримати доступ до своїх інтерактивних ресурсів з будь-якого місця і в будь-який час. Після запуску програми вони не залишать вас. Вони завжди будуть під рукою, щоб допомогти вам, аж до закінчення навчання. Це такий рівень підтримки, який призвів до того, що вони посіли перше місце в навчанні в групі Рассел (NSS 2018).

Більше того, ви можете адаптувати програму до ваших специфічних вимог. Незалежно від того, чи хочете ви вивчати магістратуру, PgDip або PgCert, або вибрати тривалість навчання від 1 до 6 років; в Університеті Глазго ви можете поширювати свої амбіції без шкоди для ваших поточних зобов'язань.

Вимоги щодо вступу

  • 2: 1 або еквівалент у відповідній темі від визнаної установи.
  • Міжнародні студенти: Кандидати повинні мати бал IELTS 6,5 з не менше 6,0 в будь-якому діапазоні.

Дізнатися більше

Вітаємо: ми приєднуємося до нас і робимо свій слід

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

106534_MScinGlobalMentalHealth.jpg

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Детальніше

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Згорнути