Опис програми

Ця програма спрямована на висококваліфікованих випускників у медицині, що займаються питаннями управління клінічними надзвичайними ситуаціями у дітей.

Він ідеально підходить для стажистів у педіатрії та невідкладній медицині, а також дуже актуальний для анестезіологів, які бажають розвинути навички в дитячій анестезії або дитячій інтенсивній терапії.

Це також допоможе лікарям первинної ланки, які працюють у віддалених та сільських районах, без педіатричної підтримки.

У дипломному році студенти також мають можливість вибирати курси з педіатричної критичної медицини, спрямовані на подолання розриву між реанімацією в амбулаторії та допуском до відділу дитячої критичної допомоги (включаючи високу залежність та інтенсивну терапію).

Програма призначена для надання вам освітнього досвіду, необхідного для управління надзвичайними ситуаціями у дітей, у всьому світі. Останній рік програми може бути адаптований до ваших обставин та цілей кар'єри.

Онлайн навчання

Наша технологія онлайн-навчання є повністю інтерактивною, нагородженою нагородою та дозволяє спілкуватися з висококваліфікованим викладачем з комфорту вашого власного будинку або на робочому місці.

Наші онлайн-студенти не тільки мають доступ до відмінних ресурсів Единбурга, але також стають частиною підтримуючої онлайнової спільноти, об'єднуючи студентів та викладачів з усього світу.

Структура програми

Ви можете вибрати для навчання аспірантуру, аспірантуру або магістратуру.

Рік 1: сертифікаційні курси:

Ви будете вивчати широкий спектр спеціальностей в Основи педіатричної медицини.

Рік 2: Курси дипломів:

Медична надзвичайна ситуація; Хірургічні надзвичайні ситуації

Рік 3: Магістерські курси включають:

Проблеми управління педіатричною невідкладною медициною. Ви також берете письмовий рефлексивний елемент з ряду запропонованих тем.

Карєрні можливості

Ця програма була розроблена, щоб допомогти вам досягти успішної кар'єри у педіатричній невідкладній медицині з високою якістю кваліфікації та новітнім розумінням та знаннями.

Вимоги до вступу

Медичний диплом (MBChB або еквівалент) плюс один рік клінічного досвіду післядипломної освіти, наприклад FY1 у Великобританії, або еквівалент у будь-якому іншому місці. Ви повинні мати постійну прихильність до клінічного догляду за дітьми та активно відвідувати дітей у надзвичайних ситуаціях.

Ви повинні включати в себе інформацію про весь досвід роботи з хворими та / або постраждалими дітьми в гострих випадках у вашій заявці. Будь ласка, попросіть свого арбітра підтвердити цей досвід у наданій їм довідці.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

  • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
  • IELTS Academic: загальна кількість 6.5 (щонайменше 6.0 в кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: загальна кількість 92 (принаймні 20 у кожному модулі)
  • PTE (A): загальна кількість 61 (у кожному з розділів "Комунікативні навички" принаймні 56; розділи "Активні навички" не розглядаються)
  • CAE та CPE: всього 176 (принаймні 169 у кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE II з відмінностями у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Стипендії та фінансування

Університет Единбурга пропонує невелику кількість стипендій для видатних кандидатів. Вони дуже конкурентоспроможні.

Університетські аспіранти

Громадяни Великобританії, ті, що мають статус постійного статусу, а також деякі громадяни ЄС, які не проживають у Великобританії, можуть отримати право на отримання аспірантури за плату, а в деяких випадках - на витрати на проживання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Переглянути 35 інших курсів в The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Останнє оновлення Жовтень 24, 2018
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 9, 2019
Duration
1 - 3 Років
Заочне навчання
Price
15,500 GBP
(MSc). 10 335 фунтів стерлінгів (PgDip). 5,170 фунтів стерлінгів (PgCert).
Deadline
Сер 30, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 9, 2019
Кінець терміну надання заяв
Сер 30, 2019

Вер 9, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 30, 2019
End Date