Перехідний доктор фізичної терапії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Інтернет-програма перехідного доктора фізичної терапії забезпечує прямий шлях для ліцензованих фізіотерапевтів, щоб отримати ступінь ДСТ за 16 місяців. Студенти навчаються висококваліфікованими та досвідченими клініцистами у таких передових областях, як патофізіологія, фармакологія та діагностична візуалізація. Онлайнова, гнучка навчальна програма надає навички критичного мислення та готує випускників до процвітання як авторитетних практикуючих у суспільстві, що розвивається, та безпосереднього доступу до медичних послуг.

Інтернет-програма Post-Professional (перехідний) доктора фізичної терапії розроблена таким чином, щоб вона відповідала вимогам роботи та домашнім життям студентів, а також забезпечувала гнучкість у доступі до кращих навчальних програм, доступних у будь-який час. Ліцензовані фізіотерапевти, які живуть у США, можуть зараховуватися за ступенями вступників до фізичної терапії BS / MS. Навчальна програма в Інтернеті tDPT охоплює широке коло тем, у тому числі:

  • Основи автономної практики
  • Профілактика та оздоровлення
  • Діагностичне зображення
  • Фармакологія та патофізіологія
  • Глобальні проблеми охорони здоров'я

Студенти, які перебувають у програмі перехідного режиму DPT (online tDPT), можуть мати право отримувати модулі безперервної освіти (CEU) для кожного успішно закінченого курсу програми. Постійні навчальні підрозділи, що заробляються за програмою tDPT у Utica College, можуть претендувати на отримання державної ліцензійної ліцензії - перегляньте свої індивідуальні вимоги до державної установи для отримання додаткової інформації.

Особи, які живуть у США, але не мають ліцензії, АБО, які живуть за межами США, повинні надати всебічну оцінку з боку іноземного комітету з фізичної терапії (FCCPT), зазначивши, що їх початкова фізична терапія освіти є "істотно еквівалентом" до першого професійного ступеня фізіотерапії в США. Перший професійний ступінь в США - це ступінь магістра або вище.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Детальніше

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Згорнути