Програма медичного фонду Авіценни (AMFP)

Загальні відомості

Опис програми

Навчальна програма IV рівня для університетів Великобританії та Європи

Медицина - Стоматологія - Фармація - Ветеринарія - Сестринська справа - Фізіотерапія - Біомедичні науки

Програма Медичного фонду Авіценни (AMFP) - це добре структурована та всебічна програма, розроблена для тих міжнародних студентів, які закінчили навчання в середній школі за межами Великобританії та бажають продовжувати своє подальше навчання у галузі медицини у британських чи інших європейських університетах.122531_LND_CF53AA38-6672-4EC2-9B2B-E11A77E6BB4B.jpeg

AMFP готує студентів до успішного вступу до європейських університетів. Це також гарантує, що студенти навчаються ставати незалежними, організованими, дисциплінованими та запитуючими людей під час приєднання до своїх майбутніх центрів вищої освіти.

AMFP - це складна програма, яка пропонує сильну підтримку загальної та академічної англійської мови для тих, хто не навчався англійською мовою. Він також пропонує теми медичної науки, які особливо важливі в перші два роки медичного навчання. Предмети викладаються досить глибоко з особливою увагою до медичної актуальності. Студентам AMFP пропонується дізнатися про наукові запити та дослідження. Лабораторна практика є частиною освіти AMFP.

Безперервне оцінювання, середні курси та підсумкові іспити , есе та науково-дослідні роботи є частиною програми та вимогою для успішного завершення програми AMFP.

AMFP по суті є дворічною програмою. Ті, хто вільно володіє англійською мовою та мають більшу освіту в галузі наук або закінчили міжнародну школу з ІБ або А-рівнем, можуть закінчити програму за один рік.

Щоб подати заявку на програму Фонду, вам слід буде виконати наступні кроки:

 1. Надішліть заповнену форму заявки на одну з програм фонду AIC
 2. Лист прийому
 3. Підготуйте заявку та реєстраційні документи
 4. Перерахуйте вартість навчання та страховий збір в АПК
 5. Система електронної пошти та зв'язку AIC
 6. Угорська шенгенська віза
 7. Організація подорожей

122342_Capture1.JPG

Майбутні можливості для студентів AIC:

Після закінчення AIC більшість наших студентів вступають до кращих європейських, британських та американських університетів для завершення навчання. Зараз багато університетів активно шукають прийому студентів AIC завдяки високій якості освіти в AIC.

Інші випускники AIC, які закінчили фундаментальні програми в галузі медсестерства, інформаційних технологій, туризму та готельного господарства або інших сферах, із задоволенням знайдуть роботу та отримують хорошу оплату на європейському ринку.

Ваш майбутній університет:

Багато аспірантів Європи, Великобританії та Північної Америки приймають наших аспірантів. За медичними дослідженнями наші випускники входять до числа найкращих в університетах, таких як Університет Semmelweis (Угорщина), Університет Сегед (Угорщина), Карловий університет (Чехія), Університет Коменського (Словаччина), кілька інших університетів Італії, Іспанії, Сербії, Словенії, Туреччина та інші країни.122527_IMG_5322.jpeg

Студенти, які закінчили програму фундації NCUK, можуть продовжити свій Міжнародний рік в AIC, а потім перейти до університету-партнера Великобританії, щоб закінчити ступінь бакалавра / бакалавра або магістратури. Наступні університети Великобританії ГАРАНТІЯ та вступ до наших студентів, які володіють англійською та науковими науками:

 • Астонський університет
 • Бірмінгемський університет
 • Університет Бредфорда
 • Брістольський університет
 • Університет Хаддерсфілд
 • Кентський університет
 • Університет Кінгстона, Лондон
 • Університет Лідса
 • Університет Лідса Бекета
 • Ліверпульський університет ім. Джона Мура
 • Манчестерський університет
 • Манчестерський Метрополітен Університет
 • Лондонський університет королеви Марії
 • Університет Сальфорда, Манчестер
 • Університет Шеффілда
 • Університет Шеффілд Халлам
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Avicenna International College (AIC) is an independent educational institute which was originally established in 1995 in Budapest, Hungary. Since 1995, AIC has grown into a well-known provider of qual ... Детальніше

Avicenna International College (AIC) is an independent educational institute which was originally established in 1995 in Budapest, Hungary. Since 1995, AIC has grown into a well-known provider of quality education in Europe. Згорнути