Програма реєстрації масажної терапії

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Кампус

Найкращий вибір в освіті та тренінгу з реєстрової масажної терапії

Наша відома програма МТ доставляється через 21 місяць. Цей варіант надає студентам, які навчаються у цій програмі, "літнім перервою" між роком та роком два. Це дає невеликий додатковий час, який можна було б використати для оновлення та інтеграції знань та навичок, які вивчаються на сьогоднішній день.

Огляд семестру

Семестр 1

На початку нашої 2218-годинної програми, заснованої на компетентності, студенти вводять анатомію опорно-рухового апарату, включаючи пальпацію та кінезіологію, яка є основною базою експертів для масажистів. Крім того, студенти починають свою подорож вивчаючи масаж і навички оцінки, необхідні для початку клінічної практики. Нарешті, суб'єкти етики, професіоналізму та спілкування в рамках терапевтичних відносин підтримують їх у розумінні та виконанні своєї ролі як професіонала охорони здоров'я.

Семестр 2

Патології вводяться в цьому терміні, при цьому особливо враховуючи ті клінічно значимі умови. Масові навички та оцінки стають все більш обширними, і студенти отримують свою першу можливість практикувати на публіці, беручи участь у студентських інтернатних та громадських клініках. Гідротерапія починається в цей термін, який наказує учням використовувати воду і температуру лікування. Значення досліджень у практиці масажної терапії досліджується, коли студентам навчається доступ, ретельне вивчення та проведення досліджень. Розглянуто положення про масажну терапію та управління бізнесом.

Семестр 3

Масажні та оціночні навички стають більш специфічними для регіонів або систем тіла, а клінічний орієнтація стає більш специфічною для конкретних станів, і включає призначення лікарів для дому. Студенти продовжують будувати та розвивати свої навички критичного мислення та міркування шляхом вивчення конкретних ситуацій та практичного досвіду. Студенти продовжують будувати знання з анатомії та фізіології всіх систем організму з акцентом на нервовій системі.

Семестр 4

У кінцевому терміні програми масаж та навички оцінки стають більш розвиненими, а клінічне застосування стає ще цікавішим та складним. Студенти починають розуміти, як ліки та інші види терапії використовуються разом із масажною терапією, і мають можливість об'єднати свої знання, навички та здібності, отримані протягом всієї програми, а підготовка до проведення провінційних чи кваліфікаційних іспитів.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in ... Детальніше

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in Massage Therapy and Spa Specialties. Згорнути
Торонто , Новий Вестмінстер , Вікторія , Кембридж , Обласна міська рада Галіфакс + 4 Більше Менше