Професійний диплом медичного факультету

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Збереження здорового імпульсу на передньому офісі

American National University професійного диплому медичного American National University № надає вам навички, необхідні для управління повсякденною роботою медичної офісної середовища. Ви допоможете медичним працівникам, вітаючи та плануючи пацієнтів, подавати страхові вимоги, замовляти товари, керувати кореспонденцією офісу та виконувати загальні бухгалтерські та бухгалтерські обов'язки.

Завдяки сумісній навчальній програмі навчання та практичному навчанню в класі, ви можете отримати практичну освіту, призначену для підготовки вас до роботи в якості спеціаліста медичного факультету.

Крім того, що виступає в ролі міцної основи для досягнення ступеня аспірантури з надання медичної допомоги, ця дипломна програма призначена для того, щоб надати вам навички та методи, необхідні для роботи на початковому рівні, як медичний секретар, медичний приймальник або координатор пацієнтів.

Ваш досвід навчання

Завдяки програмі професійного диплому медичного American National University Ви отримаєте знання в галузі технологій, медичних офісних процедур, медичної термінології, управління часом та організаторських навичок. Ви також покращуватимете свої навички прийняття рішень та творчого мислення.

Наша технологія навчання підкреслює медичні, обробка текстів, електронна таблиця та програмне забезпечення для зв'язку.

До того часу, коли ви закінчите навчання, ви навчитеся бути точним, винахідливим і продуктивним професіоналом з навичками, необхідними для комфортного спілкування з іншими медичними працівниками в медичній обстановці.

American National University сприяє прогресивному формату навчання, так як ви отримуєте диплом у спеціалістах медичного офісу, ви можете негайно використовувати свої тренінги для просування вашої кар'єри, коли ви продовжуєте свою освіту у галузях високого попиту на рівні аспірантури та ступеня бакалавра - такі області, як медична допомога, офісна техніка та управління охороною здоров'я.

¹ Хоча широко доступні, не всі курси доступні в будь-який час класу або пропонуються на кожному терміні. Зверніться до представника університету зі студентами.

Чому American National University ?

  • Зручність та гнучкість - з денними та вечірними заняттями1 ви маєте гнучкість у роботі, коли ви отримуєте ступінь.
  • Особиста увага - Ви не просто обличчя в натовпі, наші маленькі класові розміри дозволяють особистої уваги інструкторів.
  • Професіонали кар'єри як інструктори - За допомогою поточних і відповідних навчальних програм ви дізнаєтеся з інструкторів з реальним досвідом на місцях, які будуть керувати і наставляти вас.
  • Кар'єрні послуги. Наша команда служби кар'єрного росту починає допомагати вам, перш ніж закінчити своє резюме, супровідні листи, методи інтерв'ю та пошук шляхів кар'єрного росту.
  • Виплати випускникам - Наша підтримка не закінчується на виході, тому що випускнику ви матимете доступ до нашої служби кар'єри та оновлення 2 курсів, доступних протягом всієї вашої кар'єри.

¹ Хоча широко доступні, не всі курси доступні в будь-який час класу або пропонуються на кожному терміні. Зверніться до представника університету зі студентами.

² Поліпшення тренінгів - це безкоштовне навчання для кваліфікованих студентів. Додаткові витрати, такі як оплата праці, книги та витрати, є обов'язком учня. Перепідготовка обмежена програмою, з якої студент закінчив і має доступ до вільного місця.

Останнє оновлення Лют 2018

Про навчальний заклад

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Детальніше

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Згорнути
Салем , США Інтернет , Pikeville , Лексінгтон , Роанок + 4 Більше Менше