Огляд курсу

Кожен другий чоловік у Великобританії протягом свого життя розвине рак. Оскільки лікування раку продовжує вдосконалюватися, все більше пацієнтів виживають і проводять реабілітаційні терапії для сприяння одужанню. Ця програма передбачає післядипломну підготовку та освіту для нинішніх медичних працівників та тих, хто прагне працювати у сфері, що розвивається.

Вивчаючи цей курс у Халлі, ви отримаєте насолоду від міцних зв’язків з багатьма громадами та роботодавцями з охорони здоров’я. Вони надають чудові можливості для робочих місць для використання ваших навичок у реальних умовах. Університет співпрацює з міським партнерством охорони здоров’я, яке здійснює програми реабілітації в Халлі та на Східній їзді. Ви будете мати можливість брати участь у великому дослідницькому дослідженні, публікуючи у рецензованих журналах та допомагаючи розробити доказову базу для дисципліни реабілітації раку у Великобританії

Що ти навчаешся

Основні модулі

Усі модулі залежать від наявності, і цей список може змінитися в будь-який час.

  • Ракові та модифіковані ризики
  • Методи дослідження
  • Основи реабілітації вправ
  • Психологія здоров’я та хвороби
  • Професійна практика та клінічне працевлаштування
  • Тестування клінічних вправ, рецепт та програмування
  • Дослідницьке дослідження

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Ваші майбутні перспективи

Основна увага цієї програми - працевлаштування. Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, що відповідають навчальній дисципліні, та можливість застосувати наукові знання, отримані в умовах реального життя.

Зараз у Великобританії немає інших курсів реабілітації раку MSc. Завдяки унікальним можливостям, які надає ця програма, ви будете випереджати криву в швидко розвивається області після закінчення навчання.

Потенційна майбутня кар'єра може включати в себе реабілітацію та фізіологічну гімнастику в медичній службі чи приватній охороні здоров'я, консультанта з питань способу життя, особистого тренера та персоналу вищої та подальшої освіти.

Дослідіть віртуальний тур

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Вимоги до вступу

Мінімум 2,2 ступеня відзнаки або міжнародний еквівалент відповідної теми (спорт та фізичні вправи, сестринська справа, спортивна терапія, фізіотерапія, охорона здоров'я чи медицина). Після запуску програми школа здійснюватиме перевірку розширеного розкриття та заборони служб (DBS) від вашого імені. Для того, щоб мати можливість брати участь у клінічному влаштуванні, яке є обов'язковою частиною другого семестру, необхідна успішна перевірка DBS. Таким чином, ви повинні подавати заявку на програму лише у тому випадку, якщо ви впевнені, що ваші покращені перевірки DBS будуть задовільними та знаючи, що ви не зможете завершити програму, якщо її немає.

Міжнародні студенти

Якщо вам потрібна студентська віза першого рівня, або якщо ваша перша мова не є англійською, вам потрібно буде надати прийнятні докази рівня володіння англійською мовою.

Цей курс вимагає академічного IELTS 6,5 в цілому, з 6,0 в кожній майстерності.

Якщо ваша англійська зараз не досягає необхідного стандарту університету для цієї програми, вам може бути цікавий один з наших курсів англійської мови.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю програму від University of Hull будь ласка, заповніть форму та прочитайте нашу політику конфіденційності.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 3 інших курсів в University of Hull »

Останнє оновлення Жовтень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
16,600 GBP
Головна / ЄС: 7500 фунтів стерлінгів - Міжнародний: 16 600 фунтів. Зверніть увагу, вказані збори за вступ у 2019/20. Плата за 2020/21 ще не підтверджена і може зрости.
Deadline
Сер 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
End Date
Вер 2021
Кінець терміну надання заяв
Сер 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
End Date
Вер 2021

Through These Doors - Allam Medical Building - University of Hull