Реабілітація раку MSc

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Кожен другий чоловік у Великобританії протягом свого життя розвине рак. Оскільки лікування раку продовжує вдосконалюватися, все більше пацієнтів виживають і проводять реабілітаційні терапії для сприяння одужанню. Ця програма передбачає післядипломну підготовку та освіту для нинішніх медичних працівників та тих, хто прагне працювати у сфері, що розвивається.

Вивчаючи цей курс у Халлі, ви отримаєте насолоду від міцних зв’язків з багатьма громадами та роботодавцями з охорони здоров’я. Вони надають чудові можливості для робочих місць для використання ваших навичок у реальних умовах. Університет співпрацює з міським партнерством охорони здоров’я, яке здійснює програми реабілітації в Халлі та на Східній їзді. Ви будете мати можливість брати участь у великому дослідницькому дослідженні, публікуючи у рецензованих журналах та допомагаючи розробити доказову базу для дисципліни реабілітації раку у Великобританії

Що ти навчаешся

Основні модулі

Усі модулі залежать від наявності, і цей список може змінитися в будь-який час.

  • Ракові та модифіковані ризики
  • Методи дослідження
  • Основи реабілітації вправ
  • Психологія здоров’я та хвороби
  • Професійна практика та клінічне працевлаштування
  • Тестування клінічних вправ, рецепт та програмування
  • Дослідницьке дослідження

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Ваші майбутні перспективи

Основна увага цієї програми - працевлаштування. Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, що відповідають навчальній дисципліні, та можливість застосувати наукові знання, отримані в умовах реального життя.

Зараз у Великобританії немає інших курсів реабілітації раку MSc. Завдяки унікальним можливостям, які надає ця програма, ви будете випереджати криву в швидко розвивається області після закінчення навчання.

Потенційна майбутня кар'єра може включати в себе реабілітацію та фізіологічну гімнастику в медичній службі чи приватній охороні здоров'я, консультанта з питань способу життя, особистого тренера та персоналу вищої та подальшої освіти.

Дослідіть віртуальний тур

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Вимоги до вступу

Мінімум 2,2 ступеня відзнаки або міжнародний еквівалент відповідної теми (спорт та фізичні вправи, сестринська справа, спортивна терапія, фізіотерапія, охорона здоров'я чи медицина). Після запуску програми школа здійснюватиме перевірку розширеного розкриття та заборони служб (DBS) від вашого імені. Для того, щоб мати можливість брати участь у клінічному влаштуванні, яке є обов'язковою частиною другого семестру, необхідна успішна перевірка DBS. Таким чином, ви повинні подавати заявку на програму лише у тому випадку, якщо ви впевнені, що ваші покращені перевірки DBS будуть задовільними та знаючи, що ви не зможете завершити програму, якщо її немає.

Міжнародні студенти

Якщо вам потрібна студентська віза першого рівня, або якщо ваша перша мова не є англійською, вам потрібно буде надати прийнятні докази рівня володіння англійською мовою.

Цей курс вимагає академічного IELTS 6,5 в цілому, з 6,0 в кожній майстерності.

Якщо ваша англійська зараз не досягає необхідного стандарту університету для цієї програми, вам може бути цікавий один з наших курсів англійської мови.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю програму від University of Hull будь ласка, заповніть форму та прочитайте нашу політику конфіденційності.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Детальніше

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Згорнути