Сантьяго січневий термін - дослідження в галузі охорони здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Заробіть кредити США практично цього літа

Просуватися вперед! Заробіть додатковий кредит завдяки всесвітньо визнаній освітянській програмі США цього літа на нашій програмі Virtual World DiscoverIES .

Просто уявіть: одного дня ви вивчаєте ділову етику з професором у Лондоні, а наступного - японську поп-культуру з Токіо, навчаєтесь разом з однокласниками з найвищого рейтингу коледжів та університетів США. Це те, що хочеться пройти курс або два (на ваш вибір!) З найпопулярніших центрів світу IES Abroad цього літа.

Дізнайтеся більше про те, як ви можете пізнати світ за допомогою IES Abroad .

santiago

Чому Сантьяго?

Навчайтесь за кордоном у Сантьяго та отримайте унікальне розуміння сфери охорони здоров’я! Ця програма ідеально підходить для студентів, які розглядають питання кар’єри у галузі охорони здоров’я. Ця програма пропонує вам можливість дізнатися про політику охорони здоров’я та системи надання медичної допомоги в контексті громадської та приватної системи охорони здоров'я в Чилі. Важливий компонент програми знайомить вас з історичними, соціальними та культурними аспектами охорони здоров'я, характерними для Чилі, включаючи лікування хвороб та права пацієнтів.

Що ти вивчиш

Ця програма ідеально підходить для студентів, які розглядають питання кар’єри у галузі охорони здоров’я. Ця програма пропонує вам можливість дізнатися про політику охорони здоров’я та системи надання медичної допомоги в контексті державної та приватної системи охорони здоров'я Чилі. Семінар з клінічного спостереження поділений на дві частини: клінічне спостереження та семінарський заняття. Спостереження дозволяє спостерігати за доглядом за пацієнтами та взаємодією різноманітних медичних працівників у державних, приватних та громадських установах. Семінар-клас допомагає зрозуміти стан громадського здоров’я в Чилі та забезпечує основу для ваших клінічних спостережень. Курс іспанської практики для охорони здоров’я допомагає розвивати навички іспанської мови, орієнтуючись на медичну термінологію.

Академіки

Наша місія проста: надати вам найкращу можливу програму навчання за кордоном, яка включає найвищу якість академічного та культурного досвіду. Ми пропонуємо унікальні курси, що вивчають охорону здоров'я та іспанську мову за допомогою поглибленого та практичного підходу. Наші професори світового класу розширюють ваш академічний досвід та щодня пропонують вам нові перспективи на уроці.

Перебуваючи в Сантьяго, ви записуєтесь на 1 курс, розділений на дві частини, на загальну суму 3 бали. Наша мета - забезпечити задоволення ваших академічних потреб.

intern

Охорона здоров'я: клінічні спостереження та культурні аспекти охорони здоров'я в Чилі

Клінічні спостереження

Цей курс включає семінар та компонент спостереження. Семінар вивчає глобальні перспективи чилійських систем охорони здоров'я та охорони здоров'я та надає основу для вашого клінічного досвіду. Ви відвідаєте приватні та державні клініки / лікарні та взаємодієте з різними медичними працівниками. Досвід та вивчення різноманітних обов'язків різних медичних працівників.

Іспанська для практиків охорони здоров'я

Цей інтенсивний курс іспанської мови переглядає основні аспекти культури та граматики та знайомить вас із лексикою, пов’язаною із охороною здоров’я в Чилі. Курс дозволить вдосконалити іспанську мову в контексті охорони здоров'я в Чилі, надалі підготувавши вас до успішного досвіду в цій програмі.

Курси

Це список запланованих пропозицій курсу. Остаточний список пропонованих курсів буде доступний вам у вашому обліковому записі MyIEabroad.

Здоров'я

Назва курсу Термін Мова Кредити
HL 395 - Дослідження охорони здоров'я: клінічні спостереження та культурні аспекти охорони здоров'я в Чилі J-термін Англійська 3

Польові екскурсії та події

Незважаючи на те, що ваша пригода починається в Сантьяго, наші польові поїздки перевезуть вас за місто, щоб відкрити культуру та традиції країни перебування. Ось кілька можливих напрямків.

Вальпараісо та Вінья-дель-Мар

1 день | J-термін

Відкрийте для себе культуру двох найкрасивіших прибережних міст Чилі: один - спадщина ЮНЕСКО, а другий - один з поетів Нобелівської премії Чилі: Пабло Неруда.

Примітка. IES Abroad , події та тривалість перебування на IES Abroad можуть відрізнятися залежно від терміну та наявності.

Екскурсії, пов'язані з курсом

IES Abroad Сантьяго організовує екскурсії, пов’язані з курсами, які доповнюють те, що ви вивчаєте на уроці, та сприяєте загальним знанням чилійської охорони здоров'я, культури та суспільства.

Нижче наведені минулі екскурсії, пов'язані з поїздками.

  • Марія Пінто: місто, розташоване за 45 хвилин їзди від Сантьяго, де ви дізнаєтеся про сільське життя та здоров'я в Чилі.

Повсякденне життя

Частина, щоб ви відчували себе як вдома в Сантьяго, робимо все можливе, щоб допомогти вам почуватися в безпеці та турботі. Будь то програма орієнтування, яка готує вас до того, що попереду, ваше добре розташоване житло або зручні поїздки, які привозять вас до місць, по яких не пройдений шлях - ми все про наші студентські послуги.

Орієнтація

Програма починається з обов'язкової орієнтації, яка познайомить вас із співробітниками IES Abroad Сантьяго, вашими однокурсниками та містом Сантьяго. У цей час розглядаються такі теми, як науковці, житло, транспорт, охорона здоров'я та безпека.

Крім того, CORE ™, IES Abroad всеосяжний досвід орієнтування та повторного вступу, починається під час орієнтування та продовжується протягом усього періоду з діяльності, орієнтованої на культурну перебудову, досягнення цілей та підготовку до повернення додому.

Житло

Ми хочемо переконатися, що ваша найбільша проблема полягає в тому, щоб вирішити, які визначні пам'ятки можна побачити спочатку або відкрити найкраще кафе, - не знайшовши місця для проживання, де ви почуваєте себе комфортно. Ми робимо все можливе, щоб знайти житло, яке відображає, як проживають місцеві студенти. Наша мета полягає в тому, що коли ви вийдете з Сантьяго, вона почуватиметься як вдома.

Житлова сім'я - Ви живете в сімейному просторі в Сантьяго з сім'єю або сімою, яка допомагає полегшити вивчення мови та інтеграцію в чилійську спільноту. Власники вашого сімейного пансіонату забезпечують дваразове харчування.

Позакласні заходи та культурні заходи

Повторно визначте, як живете та навчаєтесь в Сантьяго через наші культурні заходи та заходи, такі як:

  • IES Abroad Club Chino проводить діяльність з місцевими студентами.

Вартість

Розглянемо ці ціни як вихідний пункт. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з офісом навчання за кордоном, щоб визначити фактичні витрати для вас при факторізації фінансової допомоги, стипендій, політики домашньої школи та інших факторів.

Весна 2020

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Весна 2020 року 2790 доларів 800 доларів 60 доларів 3650 доларів

Наш Центр

Центр IES Abroad розташований у Провіденсії, яскравому житловому мікрорайоні в центрі Сантьяго. Особливості включають:

  • Класні кімнати
  • Студентський зал
  • Мала бібліотека
  • Кухня та обідня зона
  • WiFi та віддалений доступ до принтера
  • Чарівний двір
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Детальніше

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Згорнути
Чикаго , Амстердам , Арль , Окленд , Барселона , Пекін , Берлін , Буенос-Айрес , Кейптаун , Крайстчерч , Дублін , Фрайбург , Гранада , Лондон , Мадрид , Мілан , Нагоя , Нант , Нью-Йорк , Приємно , Париж , Оксфорд , Кіто , Рабат , Рим , Саламанка , Сантьяго , Шанхай , Сієна , Сідней , Токіо , Пуерто-Айора , Відень , Гонконг , Пуерто Бакерізо Морено , Кембридж + 35 Більше Менше