Сертифікат випускника з інформатики в галузі охорони здоров'я та аналітики даних

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Онлайн магістр наук у сфері інформатики охорони здоров'я - CAHIIM-Accredited

Випускник сертифікат також доступні

Дізнайтеся на перетині охорони здоров'я, технології та даних науки з CAHIIM-акредитованим університетом Джорджа Мейсона онлайн-магістра наук в галузі інформатики охорони здоров'я. Пропонується через Коледж охорони здоров'я та соціальних служб, програма готує студентів до спеціалізації в аналітиці даних про здоров'я.

Досвідчені факультети та захоплюючі проекти знайомлять студентів з новими технологіями та готують їх до аналізу, проектування та управління інформаційними системами охорони здоров'я для широкого кола клінічних, адміністративних та дослідницьких цілей. Випускники вступають на ринок нових робочих місць з глибоким розумінням систем охорони здоров'я, даних про здоров'я, інформації та політики. Програма зосереджена на навичках аналізу даних, які безпосередньо стосуються охорони здоров'я.

Наші навчальні програми, засновані на доказових даних, розроблені для того, щоб розвивати ваше знання у сфері компетенцій, необхідних для успіху в інформатиці охорони здоров'я та аналітиці даних про стан здоров'я. У відповідь на постійно змінювані сфери охорони здоров'я та технологій зміст регулярно оцінюється та коригується на основі:

  • Продемонстровано знання студентів,
  • Докази успішної кар'єри випускників
  • Цілеспрямоване керівництво роботодавців,
  • Відомий факультет через досвід роботи в сфері охорони здоров'я, дослідження та консультації.

Онлайн сертифікат випускника доступний

Усього за шість курсів сертифікат вищої освіти з інформатики та аналітики даних готує лікарів, керівників охорони здоров'я та фахівців з інформаційних технологій (ІТ) для розробки та управління системами інформаційних технологій у сфері охорони здоров'я. Курсова робота зосереджена на впливі технології на результати пацієнтів та якість медичної допомоги. Всі кредити можуть бути застосовані до ступеня магістратури пізніше.

Чому вибирають МС Мейсона в інформатиці охорони здоров'я?

  • Один з небагатьох онлайн-програм в країні, акредитованих Комісією з акредитації для медичної інформатики та освіти з інформаційного менеджменту (CAHIIM).
  • Формат онлайн-доставки забезпечує гнучкість та доступність робочих професіоналів у будь-якому місці.
  • Високоякісний факультет з глибоким досвідом як у дослідженні, так і в промисловості.
  • Програма, орієнтована на досягнення результатів, з навчанням на основі компетенцій.
  • Конкурентоспроможна ціна навчання.
  • Також доступно: сертифікат випускника для цієї програми готує вас до розробки та управління ІТ-системами і підкреслює вплив технології на результати та послуги.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Згорнути