Сертифікат інформатики охорони здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Онлайн сертифікат випускника в інформатиці охорони здоров'я пропонує прискорений шлях до кар'єри в управлінні інформацією про охорону здоров'я. Програма сертифікатів інформатики, що складається з перших чотирьох курсів магістерської програми, надає основні знання та навички для підготовки до посад у розширюється сфері охорони здоров'я.

Кар'єра Outlook

Організації охорони здоров'я піддаються тиску, щоб скоротити витрати та бути ефективнішими, а також підтримувати та покращувати результати пацієнтів. У той же час вони постійно працюють над тим, щоб задовольнити заклик федерального уряду до повного переходу на систему електронних медичних документів.

Це призводить до великого попиту на адміністративних фахівців, які можуть оцінювати та впроваджувати інформаційні технології, включаючи медичні системи, програмне забезпечення та бази даних, у контексті охорони здоров'я. Результати навчання в цій програмі можуть бути застосовані до всіх медичних областей, включаючи:

  • Лікарні
  • Амбулаторні установи та клініки
  • Стоматологія
  • Громадське здоров'я
  • Професійна / фізіотерапія

Результати програми

Після успішного завершення програми сертифіката інформатики ви:

  • Знати, як комп'ютери зберігають, отримують доступ та обробляють дані.
  • Використовуйте прикладні програми для вирішення простих, але значущих проблем реального світу.
  • Слідкуйте за сучасними проблемами комп'ютерної безпеки, включаючи віруси, спам, фішинг та шпигунські програми.

Ефективне медичне обслуговування та його постачання покладаються на технології.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You ... Детальніше

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You can choose one of five degree programs from a selective institution ranked among the top 10 master’s universities in the North by U.S. News & World Report. Згорнути