Спеціалізований магістр біофармацевтичного менеджменту

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Заявки на прийом 2019 року закриті. Заявки на прийом до 2020 року будуть відкриті з жовтня 2019 року.

Мета спеціалізованого майстра ESCP з біофармацевтичного менеджменту - підготувати майбутніх менеджерів фармацевтичних, медичних консультацій та біотехнологічних компаній до негайного включення в професійне середовище, яке зараз зазнає кардинальних змін.

Інтернаціоналізація та посилена залежність від нових інформаційних технологій є її ознаками.

Завдяки тісним зв'язкам з основними транснаціональними компаніями фармацевтичної галузі та двома науково-дослідними кафедрами в галузі охорони здоров'я та комунікацій, програма пропонує практичне навчання, що поєднує здобуття знань з розвитком навичок прийняття рішень. Програма викладається як на нашому кампусі Париж, так і на лондонському кампусі.

Ключові особливості

Майстри ESCP - це професійно орієнтовані програми в конкретних галузях управління, розроблені для аспірантів з чіткою ціллю кар’єри і призводять до спеціалізації або подвійної майстерності у відповідь на корпоративний попит на висококваліфікованих менеджерів.

Цей магістр є однорічною повною мірою академічна програма, призначена для студентів, які мають перший майстер-ступінь академічного або професійного ступеня в галузі інженерії, бізнесу, архітектури, медицини, права, фармакології, політології, мистецтва або будь-якого іншого випускника.

Навчальний план складається з шести місяців повного курсу курсу, включаючи міжнародний семінар, після чого компанія розміщує роботу не менше чотирьох місяців та завершує професійну дисертацію, яка буде передана в кінці програми.

Курси викладаються англійською мовою та національною мовою наших кампусів.

Наша програма спрямована на ваш досвід

Програма призначена для лікарів, фармацевтів, інженерів-біотехнологів, хіміків, стоматологів, хірургів, а також керівників та науковців, навчаючи їх в основних принципах управління з особливим акцентом на міжнародному фармацевтичному маркетингу та біотехнологічному менеджменті, банківській справі та консалтингу.

Цей навчальний план на повний робочий день розподіляється на рік, поділений на 3 терміни таким чином:

  • 2 терміни інтенсивних курсів - з вересня по грудень; З січня по березень Включено міжнародний семінар за кордоном
  • 1 термін професіоналізації з квітня по грудень: стажування щонайменше 4 місяці та професійна дисертація захищена усно перед комітетом між початком листопада та серединем грудня року, наступного за вересневим прийом.

Учасники повинні володіти французькою та англійською мовами.

Вимоги

  • Власники першого ступеня магістра.
  • Власники бакалавра (240 ECTS): з мінімальним професійним досвідом 3 роки
  • Власники бакалавра (240 ECTS) без професійного досвіду (менше 30% визнано)

Збори

Плата за навчальний рік 2019/2020 встановлюється в 19 200 євро * (включаючи витрати на міжнародний семінар у Бостоні - транспорт і проживання - та довідники).

Тарифи виставляються на рахунок:

  • в один розрахунковий рахунок на початку навчального року
  • ESCP також пропонує варіант прямого дебету: у такому випадку 6 щомісячних платежів, що виплачуються між листопадом та квітнем

Кандидати, які пропонують місце, повинні підтвердити їх прийняття та сплатити неоплатне відшкодування в розмірі 2000 євро для оплати навчання.

* Витрати на розміщення та перевезення в Лондоні не включені в вартість навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Детальніше

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Згорнути
Париж , Мадрид , Лондон , Берлін , Турін , Варшава , Пекін , Венеція + 7 Більше Менше