Старший технік з обличчям до обличчя протезної аудіології

Загальні відомості

Опис програми

З циклом вищої кваліфікації в протезній аудіології ви вивчите модуль тренувань на робочому місці в найвідоміших центрах роботи в Іспанії: (GN Resound, RV Alfa, GAES, Ален Аффлелоу) та за кордоном (Vivason, Coscas, Entender , Аусісімо, Ален Аффллоу, Амліффон).

Крім того, завдяки принципово практичній методології, з першого курсу ви дізнаєтесь у Майстерні аудіо-протезних продуктів та в семінарі з електроніки Європейського професійного центру. У приміщенні аудіології у вас буде всі необхідні інструменти для проведення повного аналізу здоров'я слуху пацієнта та необхідного програмування. А в Electroacoustic Room ви будете мати всі ті програми, необхідні для вивчення компонентів слухового апарату, а також для вивчення його аналізу та ремонту.

Крім того, у рамках вашого навчання ви отримаєте диплом про ініціативу іспанської мови (LSE); (40 годин: 25 особи та 15 онлайн).

навчальний план

ПЕРШИЙ КУРС

Акустика та елементи звукоізоляції

200

Слухові анатомо-сенсорні характеристики

300

Підготовка вушних форм та протекторів

265

Електронні технології в аудіо протезуванні

235

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС

1000

ДРУГИЙ КУРС

Увага до слабких слуху

115

Аудіювання та усне спілкування

115

Вибір і адаптація слухових апаратів

175

Підприємницька і підприємницька ініціатива

65

Навчання та орієнтація на робочу силу (FOL)

90

Технічний англійський для вищого класу

40

Протезний аудіологічний проект

30

Навчання в робочих центрах

370

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС

1000

* Деякі предмети навчального плану можуть зазнати змін

Послуги, лабораторії та майстерні

 • Лабораторія для виготовлення та механізації будь-яких видів прес-форм.
 • Аудіологічний зал, який має всі ці інструменти, необхідні для проведення повного аналізу здоров'я слуху.
 • Електроакустичний зал з усіма програмами, необхідними для програмування пам'яті та вивчення компонентів слухового апарату.

ДИПЛОМА ІНІЦІАТИВНОСТІ НА МОВІ ІСПАНСЬКИХ ЗНАКІВ (LSE)

У рамках тренінгу ви отримаєте диплом про ініціативу іспанської мови (LSE), який допоможе вам наблизитися до світу глухих людей через знання основних стратегій комунікації для професійного використання, а також знання соціокультурних аспектів від глухого співтовариства (40 годин: 25 особи та 15 онлайн).

СЕРТИФІКАТ LPA

Відкласти у професійному полі унікальний сертифікат:

Після закінчення ви отримаєте сертифікат професійної оцінки лауреата (LPA), який є піонером у нашій країні, який оцінює вісім компетенцій, визнаних найбільш затребуваними компаніями на ринку праці: стратегічний та підприємницький підхід, лідерство, командна робота, адаптація до зміни, навчання та розвиток особистості, вирішення проблем, досягнення цілей та глобального менталітету.

Інструмент забезпечує індивідуальний сертифікат аспіранту та керівництво сильними сторонами їх підготовки.

LPA надає інформацію про навчальний досвід, який ви досягли в Європейському професійному центрі (наприклад, про свою професійну практику, про міжнародне перебування чи про участь у проектах соціальної відповідальності) разом із науковою інформацією.

Працездатність

Інноваційний тренінг, адаптований до трудової реальності, гарантує висококваліфіковану підготовку, що сприяє працевлаштуванню студента. Індекс працездатності випускників у Universidad Europea набагато вищий, ніж на сучасному професійному ринку. 90% наших випускників працюють на перший рік після закінчення навчання, а 69% - у перші 6 місяців.

В кінці ваших досліджень вищого технічного спеціаліста з протезування аудіології ви можете вибрати такі професійні можливості:

 • Аудіофізик
 • Спеціаліст з питань слуху.
 • Формувач і слухові захисники.
 • Технік з вимірювання рівня звуку.
 • Аудіометрист

Навчальна допомога

 • Допомога в CAM
 • Високотехнологічні навчальні посібники
 • Навчатися допомогу для продовження навчання
 • Дослідження одночасності навчання
 • Допомога за те, що він є родичем у Universidad Europea
 • Гнучкість оплати
Останнє оновлення Лип 2018

Про навчальний заклад

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Детальніше

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Згорнути
Мадрид , Мадрид , Шанхай , Сан - Дієго , Ірвін , Валенсія , Алкобенди , Санта-Крус-де-Тенеріфе , Villaviciosa de Odón , Іспанія Інтернет , Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія + 10 Більше Менше