Магістр геронтології

Загальні відомості

Опис програми

Сьогодні геронтологія є однією з пріоритетних галузей, яка викликає більший інтерес до різних дисциплін. Ось чому широкий і специфічний тренінг, спрямований на всіх професіоналів, які займаються питанням старіння, став важливим попитом. Особливо, коли геронтологія сьогодні налаштована як один із основних сайтів зайнятості на національному та міжнародному рівнях.

Геронтологія - це дослідження процесів старіння та людей, які переходять від дитинства до пізніших етапів. Він включає від вивчення фізичних, соціальних та психічних змін у літніх людей до дослідження змін у суспільстві, що виникають унаслідок зростаючого старіння населення.

Люди похилого віку сильно відрізняються один від одного. У міру дорослішання потреб ресурси та можливості змінюються. Сфера старіння дуже різна і пропонує безліч можливостей працевлаштування. Тенденція старіння суспільства викликає попит на професіоналів, які мають технічні знання в галузі старіння.

Нарешті, варто згадати великий попит, яким продовжує користуватися навчання з геронтології.

Цей ступінь магістра не тільки дозволить спеціалізуватися на геронтології, але й важливим чином сприятиме виконанню роботи з геронтології, дозволяючи її змісту, її методичним та комп'ютерним інструментам підготувати професіонала для задоволення великого попиту у навчанні з геронтології.


Тривалість, структура кредиту та ступінь

Орієнтовна тривалість здобуття магістра з геронтології становить 24 місяці.

Щодо розподілу часу, встановлено, що:

  • Будучи дистанційною програмою та не підлягаючи урокам віч-на-віч, конкретна дата початку не встановлюється, тому студент може формалізувати зарахування в будь-який час за умови, що є місця.
  • З академічних та навчальних причин можлива мінімальна тривалість Програми 6 місяців.
  • Максимальний доступний час для виконання Програми - 24 місяці. У цей проміжок часу студент повинен був подати всі оцінки, відповідні програмі.


Стипендії

Фонд Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) періодично виділяє надзвичайний економічний предмет для навчальних стипендій FUNIBER .

Щоб подати заявку, вам потрібно лише подати заявку на стипендію на головну сторінку порталу з необхідними даними, і Оціночна комісія перевірить придатність вашої заявки на надання фінансової допомоги у формі навчальних стипендій FUNIBER .

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Детальніше

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Згорнути